ארבעה חודשים אחרי אלבום הבכורה שלו "מיאמי ישראל", שהגיע למעמד "אלבום זהב", מוציא מתן גלילוב סינגל ראשון מאלבום שני. שם השיר החדש הוא "כל כך תמים". את המילים כתב ראובן כרמל, שכתב לגלילוב את להיטו הגדול ביותר עד כה, "זוכרת". הלחן יווני. לעיבוד אחראי שי ראובני.

עם הוצאת השיר, נרשמת בסביבתו של גלילוב התרגשות מיוחדת, כיוון שחלום האלבום הראשון של גלילוב התגשם, וכעת הוא ממשיך בדרך לאלבום שני, שצפוי לצאת בהמשך השנה. גלילוב עצמו אומר הערב: "אני ממשיך בדרך שלי, בכל הכוח, למען הקהל שלי, השיר הזה הוא כולו בשבילם, שיהנו, שיתרגשו, שיאהבו אותו כמו שאני מחובר אליו. חג סוכות שמח לכל בית ישראל".

"כל כך תמים"

"ויש ימים קשים שכלום לא מסתדר, ובלילות בהם בוחר להסתתר. תראי אותנו זה כבר לא מה שהיה, מה קרה לאהבה. ובתוכי כמעט פורצת מלחמה, הלב רוצה אבל הראש בהמתנה, האם שוב לוותר, או לא, לא להיכנע.

פזמון: סגרתי את הדלת, רוצה לחשוב בשקט, למה שאת עושה, כבר אין לי מחילה. זה טוב לשחק בי, לקחת מה שיש לי, ואיך חולשות הפכו אותי כל כך תמים.

תדעי שאין לי כבר על מי להישען, ולסליחות שלך אין תוכן מעניין. אוהב ולא אוהב, פיצול כזה מוזר, שרק תדעי אני נשבר. ובתוכי כמעט פורצת מלחמה, הלב רוצה אבל הראש בהמתנה, האם שוב לוותר, או לא, לא להיכנע.

פזמון: סגרתי את הדלת, רוצה לחשוב בשקט, למה שאת עושה, כבר אין לי מחילה. זה טוב לשחק בי, לקחת מה שיש לי, ואיך חולשות הפכו אותי כל כך תמים".