אין תמונה
דודו אהרון, עטיפת האלבום "אין כמו אהבה"

דודו אהרון מוציא היום להאזנה חופשית ברשת את מחצית שירי אלבומו החדש "אין כמו אהבה" שטרם יצאו כסינגלים. האלבום עצמו, הדיסק, יגיע לחנויות המוזיקה ביום ראשון.

האלבום החדש כולל 16 שירים, שחצי מהם כבר יצאו כסינגלים: שיר הנושא "אין כמו אהבה""בואי נדבר", , "כמה אושר""אמא יקרה", ", "את אשתי", "Beautiful", , "רומנטי או סימפטי", ו"לא יפרידו בינינו".

השירים החדשים

"מה אומרים כולם"

"אל תדאגי לגורלנו"

"ביני לבינך"

"תגידי כמה?"

"כמה זה קרוב"

"נשכח מה שהיה"

"מה אני בלעדייך"

השיר "רק אני יכול" טרם שוחרר.

את מרבית השירים כתב והלחין דודו אהרון בעצמו. הקו המוזיקלי המסתמן באלבום עד כה הוא מגוון מאוד, ונחלק בעצם לשלושה סוגים עיקריים. מצד אחד חזרה אחורה לצליל המזרחי "של פעם", מצד שני נסיונות לשלב סגנונות שונים של פופ (לאו דווקא דאנס) עם סטיילים מזרחיים ומצד שלישי המשך המגמה של להיטי פופ ים תיכוני.

עם יציאת האלבום החדש יוצא דודו אהרון לסיבוב הופעות חורף "אין כמו אהבה" עם שלל הלהיטים החדשים והישנים ('לא מוותר', 'תגידו לה', 'כסף ואלכוהול', 'מילים פשוטות', 'אהבה ללא גבולות', 'בחור רגיש').

אהרון יופיע ברדיו בר קיבוץ בית קשת ב-17 בדצמבר, 10.1 במשכן לאמנויות הבמה, ב"ש. ב-1.2 בבנייני האומה, ירושלים. ב-7.2 וב-8.2 בהאנגר 11, נמל ת"א (מופע 360 מעלות - במה מסתובבת). וב-25.2 במרכז הקונגרסים, חיפה.

>> המקור הערבי לשיר של משה פרץ