בימוי: אייל ציון

רגב הוד מוציא את השיר והקליפ החדש "הלילה לא נגמר", שאת מילותיו חיבר ללחן של רביד קשתי, שעיבד והפיק מוזיקלית עם אבישי ספיר. זהו שיר קצבי שלישי להוד תוך שמונה חודשים, אחרי ההצלחה המוכחת של הלהיטים "קרוב אליך" ו"יא חביבתי".

הקליפ מתאר מפגש סוער בין בחור לבחורה, אותם מגלם זוג שחקנים ששמם הדר אמויאל ואלדר אמויאל, חברים טובים של הוד. בתחילת הקליפ, המתאר את סוף המפגש, הבחור מוצא את הבחורה מוטלת בבוקר על הרצפה, ועולה חשד קל שעבר עליה משהו שלילי. אולם ככל שהקליפ מתקדם מתברר שהם הכירו בנסיעה ברכבת, הוא התחיל איתה, הם יצאו יחד לבר, שתו ורקדו, ובהמשך בילו יחד את הלילה בחיק הטבע. כל זאת במקביל להוד, שנוהג במכונית ושר את השיר המספר על מפגש לילי לוהט.

"הלילה לא נגמר"

"אני לא מתייאש וזה נותן לי כח, לכתוב ולספר את שעליי עובר, ויש לי מצב רוח לומר הכל פתוח, הכל שונה מאז הגעת / וזה זורם בתוכי משגע אותי, רוצה לצעוק, בקצב המנגינה נכנסת לי לנשמה, רוצה אותך לידי / בואי ותגידי הלילה לא נגמר, ניקח לנו תזמן עד מחר, תגידי וואי וואי וואי, לשנינו זה כדאי, לא נלך לישון הלילה שיגעון / אם יש לך רגשות עזבי ת'הצגות, בואי תיתקרבי אליי כנסי לתוך חיי, תדעי את לא לבד אם רק תושיטי יד, אני אתן לך אהבה, וזה זורם בתוכי משגע אותי, רוצה לצעוק, בקצב המנגינה נכנסת לי לנשמה, רוצה אותך לידי"

הלילה לא נגמר - קליפ של רגב הוד (תמונת AVI: mako)
מה קרה לה | תמונת AVI: mako

הלילה לא נגמר - קליפ של רגב הוד (תמונת AVI: mako)
הכירה מישהו | תמונת AVI: mako
הלילה לא נגמר - קליפ של רגב הוד (תמונת AVI: mako)
דבר הוביל לדבר | תמונת AVI: mako
הלילה לא נגמר - קליפ של רגב הוד (תמונת AVI: mako)
ולעוד דבר | תמונת AVI: mako
רגב הוד – הלילה לא נגמר  (תמונת AVI: mako)
חבר שלהם | תמונת AVI: mako

>> הצביעו למצעד הלהיטים של ריהאנה!