הזמר ניסים ברנס מוציא את השיר והקליפ "תלכי עם הלב", לו יצר את המילים והלחן. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי ציקי זנתי, ואת הקליפ ביים סער דוידוב. השירה של ברנס כאן היא בגוון ים תיכוני, אבל השיר עצמו הוא בלדת רוק-פופ עם ליווי של סקסופון וגיטרה חשמלית, הרבה יותר מיינסטרים רדיופוני מיושן, מאשר שיר מזרחי מנענע.

אלא שברנס חושב רחוק, מעבר לשיר אהבה משעמם שחורז "לב", "אוהב" ו"כואב". בקליפ הוא מעיין בעיתון ונתקל שם בכותרת: "לפעמים צריך אנטריקוט אחרי פרוסה עם שוקלד", בכתבה שנעשתה עליו, עם תמונה שלו. מדובר כמובן בציטוט המפורסם של אייל גולן מהסרט "שמועות", שבו דיבר על יחסיו עם נשים.

"גם ניסים נפרד מהחברה שלו בעקבות גל של שמועות"

"הכותרת הזו, בהקשר של ניסים ברנס, פורסמה בכתבה שעשו עליו במקומון באיזור רחובות נס ציונה", אומר מקורב לזמר. "לניסים יש חיבור קוסמי עם אייל גולן. הם נולדו באותו התאריך, שניהם שיחקו באותה קבוצת כדורגל, והפרידה של ניסים מבת הזוג שלו קרתה בעקבות שמועות שהופצו. מבחינת ניסים זה די דומה לסיפור של אייל".

-ממש חיבור רוחני מספירה עליונה.
"יש סיפור מיסטי נוסף: הקשר בין ניסים ברנס למעבד ציקי זנתי שהפיק את השיר נוצר במהלך נסיעה לאומן. ניסים נסע על מנת לבקש ברכה והצלחה בקריירה. קצת אחרי שביקש בכל ליבו את הבקשה נודע לו פתאום שציקי זנתי (אותו לא הכיר קודם) שובץ איתו באותו בית מגורים באומן. עבור ניסים מדובר היה באות משמיים. הוא ניגש אל ציקי וסיפר לו על הקושי לפרוץ בעולם המוזיקה. ציקי מייד נרתם והבטיח לו שכשיחזרו לישראל מיד יכנסו לאולפן, וכך גם היה".

"תלכי עם הלב"

"הבטחות שלך הם כמו הר של שלגים, ופתאום יוצאת לה שמש חזקה, אהבה שבך היא כמו עץ יפה בזמן שלכת, ולמה את עדיין רחוקה, ואם זו האמת תהיי אלי קרובה

פזמון: אין לי מילים מספיק חזקות, להמחיש לך את הרגשות, די עם השכל תלכי עם הלב, זה הדבר שכל כך אוהב, זוכר איך התחלתי בך להתאהב, והיום מבין שזה עוד כאב

עכשיו אני גורף את העלים שנשרו לי ולך מעץ האוהבים, אז חשבתי בתחילה שזוהי השלכת, אבל הבנתי שזה מאנשים, כי האמנת לשמועות של אחרים

פזמון: אין לי מילים מספיק חזקות, להמחיש לך את הרגשות, די עם השכל תלכי עם הלב, זה הדבר שכל כך אוהב, זוכר איך התחלתי בך להתאהב, והיום מבין שזה עוד כאב"