רגב הוד בכותל (צילום: שרון רביבו)
התפילות בכותל עזרו. רגב הוד | צילום: שרון רביבו

ההברזה של מושיק עפיה מ"חי בלה לה לנד" בדקה ה-90 מצאה את מפיקי התוכנית אובדי עצות. כזכור, מושיק עפיה היה אמור לעלות על הטיסה ללוס אנג'לס בלילה שבין שבת לראשון, כדי להגיע לצילומי תוכנית המוזיקה בעיר המלאכים, אולם עקב פחד הטיסה שלו נשאר עפיה בישראל. הפיתוי הכספי הגדול לא הצליח לגרום לו לטוס ואנשי יחסי הציבור שלו סיפרו שהוא חולה.

כעת, משהבינו בהפקה שלעפיה יש בעיה אמיתית של פחד טיסה, החלו לחפש חלופה. השם המוביל היה עד אתמול שמה של הזמרת הצעירה שני יצהרי, שהיתה המועמדת המועדפת להחלפת עפיה על ידי גורמים מסוימים בהפקה.

המרדף אחרי קובי פרץ לא נפסק

איציק שמלי פרומו (צילום: פיני סילוק)
מועמד. איציק שמלי | צילום: פיני סילוק

אולם ל-mako נודע שגורמים אחרים בהפקה דרשו כי יצורף לקאסט של התוכנית דווקא זמר ים תיכוני גבר, ורצוי שיהיה מפורסם יותר משני יצהרי. בהפקת "לה לה לנד" עדיין חולמים על השתתפות של קובי פרץ, וממשיכים במרדף אחריו כדי שיסכים (למרות שהוא מוציא בקרוב אלבום חדש).

עם זאת, כרגע שני השמות המועדפים והמועמדים המרכזיים הם רגב הוד ואיציק שמלי. מבין שניהם סיכוייו של רגב הוד גדולים יותר, כיוון שהוא נחשב למצליח ומוכר יותר משמלי (לפחות מבחינה תקשורתית). גד אלבז, שגם הוא היה מועמד, סרב להצעה להשתתף ב"חי בלה לה לנד". אם היה נוסע וזוכה, היה ממשיך את מורשת אביו, בני אלבז, שזכה ב"היכל התהילה" בערוץ 24.

רגב הוד: "אני מועמד כמו רבים אחרים"

אם אכן יטוס ללוס אנג'לס יצטרך רגב הוד לדחות, ככל הנראה, את הוצאת אלבומו החדש, בו הוא מבצע 50 קאברים לחמישים שירים ים תיכוניים עליהם גדל, ביניהם "פרח שנבל" של זוהר ארגוב. כמו כן יצטרך הוד לדחות את ההופעה שנקבעה לו ב-17 במרץ ברידינג 3. גם איציק שמלי נמצא בדרך לאלבום, רביעי במספר, שיכלול את הלהיט החדש שלו "שיר היאללה".

-רגב הוד, אתה בדרך ל"לה לה לנד"?
"עוד לא סגור שום דבר".

-אבל אתה מועמד.
"מועמד כמו הרבה אחרים".

גד אלבז: "לא רוצה שישתמשו בי כ'חובש כיפה' לתוכנית"

אין תמונה
"זה יפגע בתהליך שלי כאמן". גד אלבז

-גד אלבז, למה סרבת, ענייני שמירת מצוות?
"ממש לא שמירת מצוות. אני יכול לשמור שם כשרות, שבת ונגיעה כמו שבתעשייה כאן בארץ מכבדים אותי, אותו דבר. אני מעריך את התוכנית ואת חברי, אלון דה לוקו, שזכה, וזה כאילו אני זכיתי, אבל אני עסוק מדי בטיסות לקהילות יהודיות בעולם ומבחינתי זו שליחות באותה מידה. אני רואה שהריאליטי משפיע ועוזר לקריירה, אבל הגעתי למסקנה שאני לא יכול לוותר על הופעות שנקבעו לי מראש, גם כלכלית וגם כי זה כבר נסגר. אני גם לקראת אלבום חדש.

"אני מאמין שבמוזיקה צריך להצליח קודם כמוזיקאי, זמר ויוצר, ללכת בדרך הארוכה. לפי דעתי, בסופו של יום, אם אתה דבק במה שאתה עושה, בלהצליח לאט לאט, כמו זמר, אז זה עדיף על להשתמש בי כ'חובש כיפה' לתוכנית, ואז לך תוכיח שאין לך אחות. אני בוחר מוזיקה ונשמה ובא עם מסר, רוחניות, עוצמה ואפיטימות. אני חושב שהתוכנית הזו יכולה לפרסם אותי ואולי אזכה במקום ראשון, אבל זה יפגע בדרך ובאמנות ובתהליך שאני צריך לעשות".

שני יצהרי: "לקחו את שרית אביטן בגלל מאיה בוסקילה"

שני יצהרי פרומו (צילום: תום מרשק)
"נשארתי בבית בגלל רוברטו" | צילום: תום מרשק

-שני יצהרי, מה יהיה עם החלום להשתתף ב"לה לה לנד"?
"אני מאמינה שאשתתף בשנה הבאה. השנה זה לא הסתדר. עלה רעיון שאחליף את מושיק אבל זה לא קרה".

-למה העדיפו את שרית אביטן על פניך?
"בגלל סיפור רוברטו. כי היא ה'נוכחית' שלו, ונמצאת שם ה'אקסית' שלו, מאיה בוסקילה, וזה יוצר עניין. מגיע לשרית שהיא ילדה מקסימה ומוכשרת ואני באמת אוהבת אותה, ומגיע לכל מי שנמצא שם. הזמן של כל אחד מגיע בזמן שלו".

>> ליאור נרקיס: "דבריי על אייל גולן הוצאו מהקשרם"