אלי לוזון מוציא היום שיר חדש בשם "פנק אותה", שכבר מהאזנות ראשונות נשמע כמו להיט פוטנציאלי עם יכולת להרקיד את המדינה בקיץ הקרוב.

את המילים לשיר חיבר יניב דהן ואת הלחן יצרו במשותף לוזון ואייל דהן. השיר לקוח מאלבומו האחרון של לוזון, "זה לעולם", אלבומו התשיעי, שיצא לאחרונה.

בראיון שנערך איתו לרגל יציאת אלבומו האחרון בידל עצמו לוזון משאר הזמרים הים-תיכוניים: "בשנתיים האחרונות השוק התהפך מקצה לקצה. הכל נשמע אותו דבר ואין הרבה מוזיקה טובה. הראפ זה דקלומים, אחרים עושים את הקצב החדש ה"בלדי", ככה שהכל אותו דבר.

"אני גם כותב, מלחין, פסנתרן, מעבד, מפיק, הכל. יש לי שמיעה אבסולוטית וקשה לי להבדיל בין קובי פרץ לאייל גולן. אני כבר לא מבדיל, לא יודע מי שר, שראל או עידן יניב, נהייתה לי בלבלה במוח. 

על האפשרות להופיע באמפי קיסריה הוסיף לוזון: "יש 6 מיליון אזרחים במדינה. עשירית האחוז מעריצים אותי, אז אני יכול למלא את קיסריה כי יש לי 5000 איש. אבל כבר הופעתי בחורשת טל והבאתי 50 אלף איש. אם ארצה לעשות אעשה את זה. תכל'ס אני לא מאמין לכל ההצלחות האלה.

"הייתי כמה פעמים שלאגריסט ב'לגעת באושר', ב'גשם'. כשאתה מוציא שלאגר כל האהדה חוזרת אליך בהיסטריה, אבל זה שטויות, עזוב את זה. אין במה שלא עמדתי עליה, אין משהו שלא עשיתי בקריירה. החלום שלי זה בריאות, פרנסה ולגדל את הילדים בנחת ולהמשיך להצליח, שתראיין אותי בעוד 20 שנה עם תקליט מס' 20".