אין תמונה
הוא מאמין. קובי פרץ

קובי פרץ מוציא שיר חדש בשם "ישראל" בו הוא משתף פעולה עם להקת "אוף שימחעס" של ישי לפידות. השיר, אותו חיבר צ'ולי זכאי והלחין שי ראובני, הושמע לראשונה בהופעתו השלישית של פרץ בהיכל נוקיה, שהתקיימה השבוע.

בהופעה גם צולם הקליפ לשיר. לכבודו התארחה להקת "אוף שימחעס" על הבמה, ופרץ, שידוע כמי שמניח תפילין ושומר על כשרות, לבש טלית, ציציות ודגל ישראל. אחרי ביצוע השיר המשיך הקהל באופן ספונטני לשיר את הלהיט החסידי "אנחנו מאמינים בני מאמינים".

השיר החדש של קובי פרץ, אומרת מנהלת יחסי הציבור שלו שרית בירן, נכתב כבר לפני שנתיים, אבל הוחלט שלא לכלול אותו באלבום הקודם "כמה אהבה". הסקיצה לשיר הוקלטה בסמוך להקלטת "האחת של חיי", אבל היא נשמרה עוד כשנה במגירה.

"עכשיו היה ברור שזה הזמן הנכון להוציא אותו", אומרת בירן, "שי ראובני הציע לשלב את ישי לפידות ו'אוף שימחעס' כי זה שיר דתי-חסידי. אחת הסיבות שהוא נבחר לצאת עכשיו היא לאור היחסים המחמירים בין דתיים לחילונים בירושלים. בשיר יש את הכל, ישראל אחת, ישראל שלמה. זה מאפיין את הרוח של קובי כאדם מאמין".

זהו הסינגל הרביעי שיוצא מהאלבום הבא של קובי פרץ. קדמו לו "בלילות", שגם זכה לקליפ, "האחת של חיי", ו"אולי", שזכה גם הוא לקליפ.

>> מושיק עפיה בשיר חדש: "אהפוך ת'עולם"; עידן יניב, שר-אל, אביבה אבידן וניסים מרי בשירים חדשים