שרית אביטן מוציאה את הסינגל והקליפ "אבא". את השיר כתבו והלחינו שי אוחיון ומוטי אוחיון. את העיבוד וההפקה המוזיקלית יצר ציקי זנטי, שהשמיע את השיר לשרית אביטן בטלפון וגרם לה להזיל דמעות.

את הקליפ ביים גיא לומר ואביטן מככבת בו לצד השחקן אורי גבריאל ("הבורר", "להיות איתה") והילדה להב לביא, שמגלמת את אביטן בילדותה.

הקליפ נפתח באביטן שנזכרת באביה שהיה מכסה אותה לפני השינה כילדה, ואיך עזרה לו לתלות כביסה על החבל בחצר ביתם הישן. בהמשך היא חוזרת הביתה בשעת בוקר מוקדמת מבילוי לילי ורבה עם אביה (אורי גבריאל). היא יוצאת מהבית בטריקת דלת, ואחר כך יושבת, בוכה, ונזכרת ברגעים יפים שהיו לה כילדה עם האב, כמו טיול לים.

שרית אביטן בקליפ אבא (תמונת AVI: mako)
שרית אביטן בוכה בקליפ "אבא" | תמונת AVI: mako

זהו סינגל ראשון לשרית אביטן מאז הדואט "לא צפוי" עם עומר אדם. בימים אלה היא ממשיכה לעבוד על אלבומה החדש, שייצא בהמשך השנה.

"אבא"

"לא הספקתי לבקש ממך עוד משהו מתוק, עכשיו נשאר רק זכרון תלוי על הארון. מדוע לא הספקתי להגיד לך את אשר חלמתי. דמעות של תפילה זלגו לי רק שתשמע אותי אומרת לך.

שאתה המלאך שלי,זה ששומר אותי ביום ובלילה אבא שלי. שאתה המלאך שלי אשמור אותך בליבי עד לסוף החיים.

לא הספקתי לבקש ממך עוד משהו מתוק, עכשיו נותרתי לבדי אוספת רגשות. עדיין לא ויתרתי,לעצמי ולך התגעגעתי. דמעות של תפילה זלגו לי רק שתדע שאני אוהבת אותך.

שאתה המלאך שלי זה ששומר אותי ביום ובלילה אבא שלי, שאתה המלאך שלי אשמור אותך בליבי עד לסוף החיים".

אורי גבריאל ולהב לביא בקליפ של שרית אביטן (תמונת AVI: mako)
זכרונות מאבא. אורי גבריאל והילדה להב לביא בקליפ של שרית אביטן | תמונת AVI: mako