את השם אג׳אר לא בטוח שכולם מכירים, אבל אלה שמכירים כנראה אהבו את שיריו הדכאוניים בסוף שנות השמונים. אג׳אר הגיע לישראל מטורקיה לבדו בגיל 11 ללא הורים, והחל להגיע לטברנות וביקש לשיר. מהר מאוד אמרגנים זיהו את הפוטנציאל ותוך שנתיים אג׳אר הפך לכוכב בזמר המזרחי התורכי הכבד בישראל. אבל לא היה מדובר בסיפור סינדרלה: אג׳אר הרוויח בחודש כילד בן 14 משכורת שנתית של עובד ממוצע ו, ובהיעדר האדם הנכון שיכוון אותו ולאט הוא החל ככוכב להתמכר לסמים.

הוא התאהב בנערה יהודי, הכניס אותה להריון, ואז הם נפרדו ואג׳אר נאלץ לעזוב את ישראל, כשמעריציו טענו כי הוריו של בת זוגו דאגו לגרשו כי לא היה לו צו. השבוע התקשרתי לאג׳אר שהחליט לעשות קאמבק ולהוציא דואט עם זמר ישראלית: ״אני חוזר ובע״ה מקווה לחזור לימים הטובים בישראל״, הוא מספר.

בוקר אחד כשאתה כוכב נעלמת. היו מלא שמועות, מה קרה באמת?

״הכנסתי את חברה שלי להריון, נולדה לנו בת, ובדיוק התחלתי להשתמש בסמים. בגדתי בה וזה ישב לי על המצפון, ויום אחד כשהייתי מסטול סיפרתי לה על הבגידה, היא עשתה לי בלאגן ועזבה אותי״.

ואז אתה עוזב את הארץ?

״ לא, ניסיתי להסביר לה והופעלו עלי לחצים להתרחק ממנה, ויותר נכנסתי לסמים ולקושי ולא רציתי להיות רחוק מהילד. מה שהיה לי זה להופיע ולבוא לבית ריק, אז עזבתי את ישראל וחזרתי לטורקיה״.

ממש סרט טורקי.

״אפילו עשו עלי סרט, תמיר גל הזמר חבר שלי. זה באמת סיפור עצוב״.

ומה קורה איתך מאז?

״היה כנר מפורסם שלא נעים להגיד את שמו, שבקשתי ממנו שיפיק לי אלבום ונתתי לו את כל החסכונות שלי והוא סגר שיפיק לי אלבום ונעלם ל-5 שנים. זה שבר אותי, פרשתי מהמוסיקה והתחלתי לעבוד כנהג מוביל ירקות״.

אתה גורם לי לבכות, אתה יודע שהערצתי אותך?

״הרבה העריצו והיו לי להיטים , אבל ברוך ה׳ היום יש לי משאית משלי ויש לי עוד נהג ואני מוביל ירקות ואוטוטו בישראל עם אלבום חדש ובימים הקרובים דואט עם זמרת ישראלית מדהימה בשם ענבר ישראל״.

״גדלתי על אג׳אר והכרתי אותו דרך הפייסבוק באופן אישי, הוא זמר אדיר ומדהים״, מספרת ישראל.

ואיך מגיע החיבור המוסיקלי בינכם?

״אחד המעריצים שלי ושלו העביר לו שיר שלי בפייס ולאט-לאט התקדמנו. בשבוע שעבר הקלטנו את הדואט שיקרא 'כמו חלום' המילים שלי ושל אג׳אר והלחן שלו. שיר שקט מרגש כמו הימים של פעם, פשוט סיפור אהבה״.

ועוד ברומו של עולם:

* אחרי היסטריית האודישנים ל"אייל גולן קורא לכם", מסתבר שיש נבחרת. השבוע קבלו המתמודדים שישתתפו הודעה על השתתפותם בתכנית בקרוב יחלו הצילומים לתכנית, שתעלה במהלך החודש הבא. לצידו של אייל גולן ישפטו ירון אילן, יוסי גיספן ועדי לאון ומהצד הנשי תשב שדרנית הספורט וחברתו הטובה של גולן, אופירה אסייג. בעמדת המנחה מרינה קבישר.

* אחרי ״אני חוזר״, הסינגל האחרון של רון שובל, מסתבר שרון אהב את קצב הרגאטון והחליט להקליט שיר חדש באותו סגנון., ומי שכתב והלחין לו את השיר הם חבריו למשרד בן אל וסטטיק.

* לסיכום, לפני כחודש סיפרנו לכם כאן לראשונה שב-5 ליול  יארח פאר טסי את עדן בן זקן באמפי קסריה, ואף יבצעו את הדואט החדש ״כל העיר יודעת״. כנראה שזה לא מספיק לטסי, ומסתבר שההפקה של המופע במשא ומתן עם הכוכב העולה דדי דדון (אסי כהן) מארץ נהדרת, שיצטרף לפאר טסי.