★ לפני שלוש שנים גילי ארגוב פתח בהליך גמילה, שזכה להתעניינות רבה מצד התקשורת. מאז הוא הספיק ליפול שוב לסמים ולהיכנס מספר פעמים למכון הגמילה, אבל ב-2016 זה היה נראה אחרת. בעקבות הדיווחים על מצבו החמור של ארגוב, אייל גולן ובני פרץ בחרו לסייע לבן של זוהר ולממן את הגמילה, שעלותה עמדה על כ-150 אלף שקל. את האחריות על אותו הליך לקח על עצמו הדוד של גילי ואחיו של זוהר, אמנון ארגוב.

מאז גילי התחתן עם ורד, הביא לעולם שני ילדים (זוהר ומיכאל) והשלישי כבר בדרך. ארגוב לא נח על בכל מה שקשור לקריירה שלו. הוא הוציא עשרות שירים ומרבה להופיע בתחנות הרדיו ובערוצי הטלוויזיה השונים. בשבועות האחרונים גילי מתמודד עם צהבת מסוג C. "אני לא רוצה למות. אני חולה ונמצא בסדרת בדיקות. מקווה לבשורות טובות", הוא סיפר. למרות הכאב הרב ממנו הוא סובל, ארגוב משתדל לקיים אורח חיים רגיל. "המחלה לא מדבקת, אבל היא קשה. ברוך ה', אני נמצא בתקופה טובה, מקליט שירים עם מיטב הכותבים ומופיע. לאחרונה התחלתי לעבוד בבית המשפט ולסייע לבני נוער כדי שלא יפלו לסמים. אני מאמין שאם אני התגברתי על הסמים וחזרתי לחיים, ככה גם אוכל להחזיר נערים שנפלו לסמים. כל מה שיש לי זה ניסיון חיים והחלטתי להשתמש בו למטרות טובות במקום הרכילות. אני מתכוון להגיע לכל מקום בארץ ולהציל בני נוער".

איך אתה מתמודד עם המחלה?

"אני חושש לאבד את חיי, מודה שאני מפחד למות. אני ממתין עכשיו לילד נוסף, ולמרות החששות, אני ממשיך להקליט שירים. לאחרונה הוצאתי את 'מיכאל', שכתבו עבורי אורית לבב ובן ישראלי. זה שיר שמוקדש לילד שלי מיכאל, שידע שאבא תמיד יהיה שם בשבילו". החשש של גילי מהמחלה מוצדק, שכן סבתו מתה ממנה. "המחלה הזאת - צהבת C, סבתא יונה, אמא של אבא שלי נפטרה ממנה. זו מחלה לא נעימה וברוך ה' קיבלתי את הטיפול. הרופאים טוענים שיש סיכוי של 85 אחוזים שאחלים. אני מפחד שאמות ושאשתי תהיה אלמנה. שהילדים שלי יהיו יתומים. הכוח שלי נובע מהטיפול המסור לו אני זוכה מהילדים, מהאישה, מאמא שלי ברכה, מהמשפחה ומהמעריצים, שתומכים ומחבקים אותי בהופעות. מאז שנפלתי לסמים הייתי חוטף רק מכות והיום ברוך ה' עוטפים אותי באהבה. מקווה שהתוצאות יהיו תקינות".

ברכה, מה שלום גילי?

"גילי נמצא בתקופה טובה ברוך ה', אין לו הרבה הופעות. הוא מוציא שירים רבים ויפים ומשקיע הרבה, למרות הקשיים הכלכליים. אני מאחלת לגילי הצלחה בעבודה. הוא מטפל בילדים ועוזר בבית. אני מודה לה' שהוא הקים עם ורד משפחה ושיש להם ילדים מקסימים".

את מודאגת מבריאותו?

"כן, מאוד. אני לא רופאה, אבל ידוע לי שזו מחלה מאוד מסוכנת שעלולה לפגוע בכבד. אני מעדיפה להישאר אופטימית ולא לחשוב על הגרוע מכל".

★ החודש יגיע לישראל סמיר שוקרי לביקור מולדת, שבמהלכו יעלה שורה של הופעות.

★ עברו 15 שנים מאז הפריצה הסוערת של לירן טל, ונראה שבקרוב הוא עומד להוציא אלבום. מי שאחראי ללהיט "ילד הפרא", חזר השבוע לאחר הפסקה ארוכה ושחרר לרדיו סינגל חדש בשם "עפים על החיים", שמדבר עלינו הישראלים, שלוקחים את החיים בקלות למרות שלפעמים הם לא קלים.

★ לאחר ניצחונו האחרון של בנימין נתניהו בבחירות, נראה שרגב הוד הפך לזמר הרשמי של מפלגת הליכוד. הפעם הזמר הוזמן לבצע את ההמנון באירוע הניצחון של נתניהו. באותו ערב הוא גם שוחח והצטלם עם יאיר נתניהו. הוד סיפר: "פנו אלי ממרכז הליכוד להופיע בערב הבחירות. בעיניי זו הופעה מרגשת במיוחד, אני שמח שמשפחת נתניהו אוהבת את שיריי".

★ בזמן שכל זמר שני בישראל מקליט ביצוע שלו ל"הכלה מאיסטנבול", רוניוס הכנר בחר להשתמש בסדרה המצליחה כדרך מקורית לקידום השיר החדש שלו, "לא יכול איתה". רוניוס החליט לנצל את ההיסטריה סביב התופעה ולחלק כרטיס טיסה זוגי לאחוזה המפורסמת. "אחרי שחזרנו מהצילומים באחוזה שבאיסטנבול, עלה לנו הרעיון להציע לכל המכורים לסדרה לשתף את 'לא יכול איתה' ולהשתתף בהגרלה שהמנצח בה יזכה לטוס לאחוזה שבטורקיה".

על השיר החדש רוניוס סיפר: "אחרי שביקרתי באחוזה באיסטנבול המשכתי לאתונה ושם רכשתי את הזכויות עבור להיט מקומי בשם "קסימרומטה" (זריחה ביוונית). זה היה תהליך מאתגר מאוד. לפני שטסנו, חברת הפקה של שני זמרים מוכרים מהארץ ניסתה לשכנע אותי ואת חברת ההפקה שלי למכור להם את הזכויות על השיר שקנינו תמורת סכום גדול, אבל לא ויתרתי על היצירה הזאת".