ליאור נרקיס יוציא את אלבומו החדש רק בעוד חודש וחצי, אבל כבר היום הוא מבצע מהלך יוצא דופן ולא רגיל בתעשיית המוזיקה - בזמן שהשיר שלו "נדירה" הוא השיר הכי מושמע בארץ, נרקיס מוציא הבוקר את השיר החדש "יהלום", בו הוא משתף פעולה עם ההרכב KYD.

"יהלום" הוא שיר לא רע, אבל הוצאתו עלולה לסכן את סיכויי ההצלחה של שני השירים, הוא עצמו ו"נדירה", כיוון שכעת תשומת הלב של עורכי ושדרני הרדיו, וזמן האויר שהם מקדישים לנרקיס, יתפצל בין שני שירים. הדבר הנכון לעשות היה לתת ל"נדירה" להמשיך לעבוד חזק ברדיו, ורק כאשר יירד במינון ההשמעות, אז להוציא את השיר הבא, במקרה זה "יהלום", ועדיף כמה שיותר קרוב להוצאת האלבום החדש בעוד חודש וחצי.

מטרת המהלך הזה היא לכן תמוהה, אבל זה כנראה מה שליאור נרקיס רוצה, ממניעים השמורים עימו. אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים. ואולי הוא מריח את החולשה העכשווית של אייל גולן ברדיו, ורוצה לנצל את המומנטום כדי לכבוש לגמרי את גלי האתר.

"יהלום"

"אני רוצה להיות איתך בכל מקום, לטוס איתך רחוק מכאן זה החלום. אני רוצה לבנות לך בית וילדים. לחיות איתך חיים יפים כמו בסרטים. הכי יפים...רק בזכותך ילדונת, אני מאוהב

פזמון: יהלום אז תפני לי בלב שלך מקום, להיות איתך בלילה וביום, זה הזמן שתגשימי לי חלום.

את יכולה כבר לספר לחברות, שבזכותך אנ'לא חושב על אחרות. אני רוצה לחיות איתך באגדות, לטוס איתך רחוק מכאן עד לבנגקוק. עד לבנגקוק אפילו ליוון, קחי ת'מזוודות ונטוס מכאן.

פזמון: יהלום אז תפני לי בלב שלך מקום..

יהלום, תשאירי לי מקום לחבק אותך, לנשק אותך, מצידי כל היום, אולי כמו חלום".