★ נראה שחילופי היח"צנים בגזרה המזרחית ממשיכה: אחרי שנים של עבודה משותפת, נפרדו דרכיהן של היחצ"ן משה זיו והזמר מאור אדרי. השניים התחילו את הקריירה יחד, ומאז עלו לגדולה; אדרי הפך לשם דבר בתעשייה ובשבוע שעבר אף נכנס עם "קטנה" לפלייליסט של גלגלצ, וזיו הרחיב את משרדו והיום בין האמנים שלו אפשר למצוא את בן אל תבורי וסטטיק, רגב הוד, רון שובל ואורן חן.

משה זיו, זהו?

"מאור אדרי הוא חבר יקר, שאני אוהב מאוד. הוא אחד האנשים הכי קרובים לליבי ותמיד נמשיך להיות החברים הכי טובים. אני מאחל למאור שתמיד יצליח ויגיע הכי רחוק שאפשר".

★ השבוע חגג שמעון פרס, את יום הולדתו ה-93. כדי שהיום הולדת יהיה מושלם, החליט החקיין יוסי וידר להתקשר לשלמה ארצי, הזמר האהוב על פרס, בקולו של הנשיא לשעבר, ולבקש ממנו שישיר לו שיר.

וידר, מחקה את שלמה ארצי?

"כן, לכבוד יום ההולדת של פרס החלטתי להקדיש לו ברכה מיוחדת. מאחר ואני יודע שהוא מעריץ של שלמה, חשבתי שזו הזדמנות".

ואיך שלמה הגיב?

"כמו השיר שלו, יצא מלך העולם".

בשבוע שעבר ספרנו לכם שלקובי פרץ יש חבר חדש - ינקי דרעי, הבן של אריה דרעי. אותו דרעי ג׳וניור התחבר לרב הסלב מרדכי חסידים, ובתחילת השבוע השניים הגיעו למופע של אייל גולן ומה קשור בירושלים, שם חסידים הרביץ שיעור תורה לציון ברוך. לפני שעלו לבמה הכיר דרעי את אייל גולן, שהפתיע אותו כשסיפר לו שאביו אריה דרעי, הביא לו תפילין כמתנה לחתונה. 

★ דורון מירן קיבל השבוע כלב חדש, פיטבול גזעי, איתו כבר הספיק לעשות סיבוב דאווין ברחובות גבעתיים.

דורון, הכלב שלך?

"כן, פיטבול גזעי אמיתי. קבלתי אותו מחבר כי הייתי חייב, בזמן האחרון יש הרבה רעשים מוזרים ליד הבית שלי, ואני לא לוקח סיכונים".

הכלב מפחיד?

"ברור, הכלב עבר אילוף מיקצועי. אני מציע לאנשים לא להיתקרב".

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.