חגיגות המימונה 2013 נפתחו הערב רשמית באירוע ענק שהנחה ירון אילן בעיר יקנעם. ערוץ 24 היה שם כדי להעביר בשידור חי את הביצועים של מאור אדרי, אורן חן, פיני חדד, נתנאל וזמרים רבים נוספים. הנה טעימות על קצה המזלג מהחפלה הגדולה שהתרחשה שם על הבמה.

אורן חן - "שב אל אדמתי"

"כך עליתי ארצה באתי, את הדרך לא שכחתי, שבה הלכתי אני ותמתי, עם טפינו ונשינו, וצרורות אז בידינו, מי על אתון ירכב, ומי בשתי רגליו / אני יודע שזו הדרך, אני ידעתי הדרך ארוכה. אנא אלי, האר נא דרכי, עזרני נא כי שב אני, שב אל אדמתי.

ובלילות של נדודינו, ירושלים מול עיננו, בחלומות ראינו רק אותה, כה יפה ומקודשת, בלבבנו מרגשת, באהבה אלינו היא נקשרת / אני יודע שזו הדרך, אני ידעתי הדרך ארוכה. אנא אלי, האר נא דרכי, עזרני נא כי שב אני, שב אל אדמתי.

דרך חול מדבר עברנו, לא נילאנו לא עייפנו, ואת נפשנו מאושר לא ידענו. שם באופק מחכה היא, לא עוד בכי מר ונהי
לנצח עוד תקום היא ותחי" / אני יודע שזו הדרך, אני ידעתי הדרך ארוכה. אנא אלי, האר נא דרכי, עזרני נא כי שב אני, שב אל אדמתי.

פיני חדד - "לא לבד"

"את מתרגשת לא מבינה עניין, מתבגרת עם השנים, רודפת אחרי הזמן, מחפשת שינויים/ ואת איתי את לא לבד, בנשמתי את רק אחת, ומרום יש רק אחד, עלינו ישמור תמיד לעד

לעיתים כועסת אומרת יחלוף, תמיד אוהבת אוהבת ללא סוף, מאירה כלבנה, אך דבר לא השתנה / ואת איתי את לא לבד, בנשמתי את רק אחת, ומרום יש רק אחד, עלינו ישמור תמיד לעד".

נתנאל - "ובלילות"

"בלילות אני נופל שיכור ברחובות אפלים אפלים, רק את במחשבתי איפה נעלמת, ולמראה דמותך הו מה עצוב לי, ורק תדעי כי בלעדייך אני מת

בלילות לא יכול לישון כל גופי רעדים ופחדים, רק את בחלומי אבל את לא איתי, מתבונן בתמונתך כמה עצוב לי, ורק תדעי כי בלעדייך אני מת

עצוב הלילה...

את שלי את יפה שלי את ביתי והחום שבלב, את ביתי והחום שבלב, את כל אהבתי רק תהיי שלי, הסתכלי עלי, מה צוב לי, ורק תדעי כי בלעדייך אני מת"