להקת "הבקסטריט בויז" תכננה להופיע הקיץ בישראל, אבל שלוש ההופעות באמפי רעננה בוטלו בגלל המלחמה. כבר עם הודעת הביטול הודיעה ההפקה המקומית למעריצים לשמור את הכרטיסים, כיוון שתאריכים חדשים מתוכננים להיסגר לאביב 2015.

היום מודיע חבר הלהקה האווי דורו למעריצים: "שלום ישראל. רציתי לומר לכם באופן אישי שאנחנו מאוד מצטערים שלא הגענו בתאריכים שתוכננו ביולי. התרגשנו מאוד לקראת ביקורינו הראשון בישראל. אבל אל תדאגו אנחנו עובדים על תיאום מחדש לתאריכים באביב 2015. ברגע שיהיו לנו את כל הפרטים המדויקים נעדכן אתכם. בנתיים, תודה לכם שאתם ממשיכים לתמוך בנו".

ההפקה בישראל: "בקרוב נצא עם הודעה רשמית מסודרת"

מהפקת המופע בישראל נמסר: "כפי שהודענו מראש ובהמשך למסר האישי מהלהקה - אנו עובדים במרץ על תיאום תאריכים חדשים לאביב 2015 ובקרוב נצא עם הודעה רשמית מסודרת. כל הכרטיסים לשלוש ההופעות שתוכנננו ליולי, מהווים כרטיסים שווי ערך להופעות החדשות בהתאמה".

מדובר במהלך שנועד להרוויח זמן, אשר ככל הנראה נובע מלחצים שמפעילים המעריצים בארץ, שעדיין מחזיקים ביד כרטיסים לשלוש ההופעות שנדחו, ורוצים לדעת מה קורה איתם ואיפה הדברים עומדים. לכן, במקום לחכות שהתאריכים החדשים ייסגרו, ואז לצאת עם הודעה, מייצרים כאן פרומו שמושך את אותם מחזיקי כרטיסים עוד קצת באף, כדי שלא יחזירו את הכרטיסים שברשותם. כזכור, 95 אחוז מהכרטיסים לשלוש ההופעות ההן נמכרו. מי שהאמין שהדחייה היא רק דחייה (ולא ביטול) ושמר על הכרטיס שלו - מחזיק בכרטיס ונשאר בינתיים תלוי באוויר. לעומתו, מי שהחזיר את הכרטיס שלו, ועכשיו ירצה לקנות חדש - עוד אין לו כרטיס לקנות.