אייל גולן מציג: "דפוק עם תעודות"

בשבוע הבא צפוי אייל גולן לשחרר שיר חדש אותו כתבו לו סתיו בגר ורון ביטון (מי שכזכור יצר עבורו את "וי כחול"), ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, שם השיר צפוי להיות "דפוק עם תעודות". כן כן, קראתם נכון.

נטע ברזילי כובשת ניו יורק

אחרי נועה קירל ונינט, עכשיו הגיעה תורה של זוכת האירוויזיון נטע ברזילי לקבל מקום של כבוד בטיימס סקוור שבניו יורק כחלק מפרויקט #SpotifyEQAL של ספוטיפיי. היא עושה את זה עם השיר הבינלאומי החדש שלה CEO, במסגרת פרויקט ההעצמה הנשית של ענקית הסטרימינג.

@gilmishali7

אחרי ##נינט ו ##נועהקירל : גם ##נטעברזילי מככבת בטיימס סקוור ##foryou ##viral ##פוריו ##fyp

♬ CEO - Netta
 

עדן ומרגי נוגסים בתפוח

רגע לפני הגעתה של 2022, אפל מיוזיק מפרסמת את פלייליסט שירי השנה שלה, ושני האמנים היחידים שזכו לשני ספוטים ברשימת הלהיטים הם עדן בן זקן ומרגי. "אני שמח להיות עם שני שירים שנכנסו לפלייליסט הרשמי של השירים המובילים לשנת 2021 של אפל מיוזיק. השנה האחרונה הייתה שנה מלאה בעשייה ויצירה, עם אי.פי חדש ומופע ראשון שיתקיים בשבוע הבא בבארבי. אני מבטיח לכם עוד הרבה הפתעות ל-2022", מסר מרגי.

שירים נוספים שנכנסו לאותה הרשימה הם "בוקר טוב עולם" של נסרין, אנה זק ודולי ופן; "קמתי לרקוד" של נינט טייב; "הטעות הכי יפה" של איתי לוי;  "אפס מאמץ" של סטטיק ובן אל עם נטע ברזילי; "פסקול חיי"  של עומר אדם ועוד.

רביב כנר וזהבה בן - האיחוד

פרסום ראשון: ל-mako מוזיקה נודע שאם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, רביב כנר יצטרף לניהולו האישי של יוני דרפנר, מי שמשמש גם כמנהלה האישי של זהבה בן. האם הדואט המתבקש בדרך? אנחנו נמשיך לעקוב.

View this post on Instagram

A post shared by רביב כנר | raviv kaner (@raviv_kaner_fans_page)

הפרויקט היוקרתי של נסרין 

אחרי שהשיקה בשבוע שעבר את הפרויקט המצופה שלה, "Nasrin Garden", אי.פי חדש הכולל הכולל חמישה שירים וקליפים מושקעים לטובת קידום מופעי החורף שלה בחודש הבא, גורמים בסביבתה של קדרי מספרים כי עלות הפרויקט כולו עומדת על כמה מאות אלפי שקלים.

תפתחו יומנים

למקרה שתהיתם: "קריוקי", הדואט החדש של פאר טסי והראפר טונה, עליו קראתם לראשונה כאן אצלנו ב-mako, צפוי לצאת בסוף השבוע הקרוב באלבום החדש של הראפר. או בקיצור: יש למה לחכות.

פעם שלישית קלימי

יונתן קלימי, מי שעומד מאחורי כמה וכמה להיטים שכולכם מכירים היטב ("חיים שלי", "אהבה כמו שלנו", "רחוק מכולם", "המסיבות הכי טובות" ועוד), שחרר ממש היום את "סימני פרידה", שיר הסולו השלישי שלו, אותו הוא כתב יחד עם שותםתו הקבועה ליצירה, תמר יהלומי.