נחשף תאריך הגיוס של אלה לי 

 בשבוע הבא היא היא צפויה לשחרר לאוויר העולם את הסינגל החדש שלה, "פאקה פאקה", שיר ממנו זכינו לטעימה בגמר "הכוכב הבא" , ורגע לפני שזה קורה, היום כבר אפשר לספר על  תאריך הגיוס הרשמי של אלה לי. הכוכבת והזמרת המצליחה התקבלה ללהקה צבאית, והתאריך בו היא תחליף את האאוטפיט הצבעוני לטובת מדי צה"ל ו(בו כנראה יתייצב צי של צלמים בבקו"ם) הוא ה-16 בפברואר 2022. כמובן שכמו כל כוכב במעמד כמו שלה, גם אלה לי תיחשב לאמן פעיל, ובסמוך לגיוס היא תתחיל גם בצילומים חדשים לסדרה המבוססת על חייה.  

View this post on Instagram

A post shared by Ella-lee Lahav (@ellalee)

כוכבת קטנטנות נחתה בישראל 

כוכבת אחת הסדרות הכי אהובות עלינו הישראלים, נדיה די צ'ילו, נחתה הבוקר (חמישי) בישראל ועשתה את דרכה מנתב"ג ישירות אל המלון בו תשתכן בטיילת תל אביב. בשבוע הבא (28-29.11) הזמרת והשחקנית תתארח בהופעותיו של חן אהרוני, וגם תקיים מפגש מעריצים עם כל אלו שמתגעגעים לשירים התמימים מאותה תקופה. 

 

@gilmishali7

כוכבת ##קטנטנות נדיה די צ'ילו בישראל. תתארח בשבוע הבא בהופעות של ##חןאהרוני ##foryou ##viral ##פוריו ##fyp

♬ צליל מקורי - Gil Mishali

מרגי מסמן V

כוכב הפופ הכי כשרוני שיש לנו יכול לנשום לרווחה, אחרי ש"לא להיות לבד", המופע הראשון שלו כ"קופה פתוחה" במועדון הבארבי בתל אביב הפך לסולד אאוט תוך פחות מ-24 שעות, ולפי אנשיו גם המופע השני בדרך לשם. "בחודשים האחרונים אני עובד על מופע הלהקה הראשון שלי אי פעם, ועכשיו אני סוף סוף יכול להזמין אתכם להיות איתי ברגע הזה", סיפר מרגי על האירוע ההיסטורי מבחינתו עם פתיחת המכירה.

עדן וליאור עושים את האנגר 11

נראה כי סיבוב הופעות החורף המוצלח של איתי לוי ב"האנגר 11", עליו קראתם במדור האחרון, פתח את התיאבון ועשה חשק לעדן בן זקן וליאור נרקיס שיעלו בקרוב על אותה במה: נרקיס יופיע ב-14 בדצמבר ובן זקן תעלה שבועיים אחריו על אותה במה ב-1.1.22. יהיה שמח, זה בטוח. 

רון בי חושף

מכונת הלהיטים רון ביטון חשף כי הוא, ג'ורדי ולי בירן עובדים על שיר חדש שכתבו השלושה לאליאנה תדהר. אם לא מספיק, אז הוא גם נתן הצצה לשיר החדש עליו הוא עובד עם נועה קירל ודי ג'יי איתי גלו. בקיצור: יש למה לחכות.  

 

>> רוצים עוד? @gilmishali מחכה לכם באינסטגרם, ואם שמעתם משהו מעניין - אתם גם מוזמנים לשלוח לו מייל 

שינוי ופאר

במדור האחרון סיפרנו לכם כי הזמר והיוצר פאר טסי החליט ברגע האחרון להוסיף שיר נוסף לאלבום ה-EP שלו, ובמקום להוציא ארבעה שירים הוא בחר להוציא חמישה, אז עכשיו נספר גם כי טסי החליט על שינוי נוסף, והאלבום שהיה אמור לצאת בשבוע הבא ייצא בעוד כשבועיים ב-7 בדצמבר.

איתי לוי עושה פאר טסי

ואם בטסי עסקינן: איתי לוי העלה הלילה לסטורי שלו באינסטגרם סרטונים בהם הוא מפרגן לטסי והו הוא מצולם כשהוא שומע בדרכו חזרה מהופעה את השיר "חורף בחלון", עם אימוגי' של כתר ליד שמו של טסי. האם זה מריח כמו שיתוף פעולה בדרך.? ובכן אנחנו נהיה שם כדי לעדכן. 

@gilmishali7

##איתילוי עם "חורף בחלון" של ##פארטסי ##fyp ##פוריו ##viral ##foryou @itaylevi111

♬ צליל מקורי - Gil Mishali