קורה לכולם: סרטון זיופים של משה פרץ 

אחרי סרטון הזיופים של עומר אדם שעורר עניין רב לאחר הפרסום כאן ב-mako מוזיקה, מגיע תורו של הזמר כאן בכותרת לספק את האחד שלו. בתחילת השבוע הופיע פרץ באירוע הכנסת ספר תורה בירושלים, במהלכו הוא החל לזמר לקהל במקום, ולאחר פרסום תיעוד האירוע, קשה היה להתעלם מהזיופים שבקעו מגרונו של הזמיר מטבריה.

כמובן שגם כאן חשוב לציין כי כמו במקרה של אדם, מדובר בבן אדם וזמר ותיק ומותר גם לו לזייף לפעמים, וזן רק עוד הוכחה שגם לגדולים ביותר זה יכול לקרות והכל בסדר. 

מטעמו של פרץ טרם נמסרה תגובה והיא תתפרסם מיד כשתתקבל

סבבה לה ב-NBA

התרגלנו לכך שנטע ברזילי כובשת כל יעד אפשרי, אבל כשמדובר בליגת ה-NBA, כנראה שזה לא משנה למה התרגלנו ואנחנו מגה מתלהבים: ברזילי שרפה לאחרונה את הפרקט במשחק הליגה בין ה-Clippers ל-Warriors שנערך לאחרונה בלוס אנג'לס, והיא עשתה זאת כמובן עם הלהיט שלה "באסה סבבה". צפו בטירוף 

@gilmishali7 #נטעברזילי כבשה את ה #nba עם השיר "באסה סבבה" כשהופיעה במשחק של הclippers נגד ה warriors #fyp #פוריו #foryou #viral ♬ צליל מקורי - Gil Mishali

חביב פלוס

את האודישן שלה ל"אקס פקטור" היא אמנם לא צלחה, אבל זה לא אומר ששריי אדר חביב מתכוונת לעצור, וההפך הוא הנכון: חביב ממשיכה לעבוד במרץ במטרה לכבוש את תעשיית המוזיקה המקומית, והפעם היא עושה את זה יחד עם קטריקס, אחרי שהשניים הוציאו מוקדם יותר השבוע את "בלאגן", שיר חדש אותו כתבו קטריקס ועומרי 69 סגל, ומלווה בקליפ מושקע במיוחד.

החדש שלה

ואם כבר מוזיקה חדשה, כדאי שתכירו את נופר סולומון, יוצרת צעירה ומוכשרת ששחררה לאחרונה שיר חדש בשם "לא מוצאת", ומי שאחראים על הפקת השיר הם צמד היוצרים והמפיקים אמיר ובן, שמוכרים לכם היטב מהלהיט שלהם "תל אביב זה אני ואת". כוכבת נולדת? תשפטו בעצמכם.

הגאנגסטרים 

סטפן ולואי עלי ישתפו פעולה בקרוב בשיר חדש: בין הצילומים ל"פאודה" לעיסוקיו האחרין, עלי עובד בימים אלה לעבודה על שיר חדש יחד עם סטפן שיזכה לשם "גאנגסטר". למרות זאת, זה ממש לא החלק המעניין, הדואט הזה, ומה שהדליק אותנו הוא שהשניים ישירו יחד בארבע שפות שונות: עברית, ערבית, אנגלית וצרפתית. לפי גורמים המעורים בפרטים, השניים עובדים על השיר כבר תקופה ארוכה והיום הם צפויים לצלם את הקליפ שילווה אותו. יש למה לחכות.

>> רוצים עוד? @gilmishali מחכה לכם באינסטגרם, ואם שמעתם משהו מעניין - אתם מוזמנים לשלוח לו מייל 

מדליקים ביחד נקסט

אחרי יציאתו לדרך של המופע שעורר סערה מיד אחרי החשיפה כאן ב-mako מוזיקה, אייל גולן הדליק השבוע נר ראשון מאחורי הקלעים של המופע יחד עם כל ההפקה, רביב כנר, שרית חדד ויובל דיין. בהמשך הוא גם עלה להופיע כמובן, והחלק המעניין שכבש את הרשת היה החלק בו גולן שר באנגלית את הלהיט הענק  Love tonight של Shouse

@gilmishali7

גם מאחורי הקלעים של נקסט עם ##איילגולן ו ##עומראדם הדליקו נר ראשון ##fyp ##פוריו ##foryou ##viral

♬ צליל מקורי - Gil Mishali

@gilmishali7

##איילגולן על הבמה במופע נקסט, המופע שעורר סערה על בחירתו של גולן. מה דעתכם על הביצוע? ##foryou ##viral ##פוריו ##fyp

♬ צליל מקורי - Gil Mishali