בזמן שמשה פרץ חוטף, אלה לי חוזרת בה ומתנצלת

סערת "קאקדילה" של עומר אדם התחילה לגבות קורבנות: אחרי שנטע ברזילי חטפה אש על הפרגון לשיר החדש של אדם וחזרה בה, הגיע התור של אלה לי לעשות זאת. הזמרת והכוכבת שהגיבה "פסיכי אחדדד" כפרגון לשיר החדש של אדם, חטפה ביקורת קשה מהעוקבים על הפרגון לשיר של אדם. לפי מקורבים לאלה לי, הזמרת לא רצתה לפגוע ברגשות הקהל הרוסי והחליטה להסיר את התגובה למרות שהדבר עלול לגרום למשבר ביחסים עם אדם, שכידוע הם חברים טובים.

כזכור, מי שעומד על שלו ומסרב לחזור בו ולהשאיר את התגובה הוא החבר הטוב, משה פרץ. הזמר פרגן לאדם באותו הפוסט של השיר עם המילה "חזקקק" והביקורות לא איחרו לבוא. בין התגובות היו "באמת משה? חזק? בוא תסביר לי מה חזק בזה. אולי העובדה שהוא פגע ככה באוכלוסייה שלמה? כי זה בהחלט פגיעה חזקה?","חבל שאתה תומך בגזענות ולא בקהל הרוסי שלך", ו"מה חזק? זה שהוא משפיל את בנות העדה בשיר? שותל רמיזה לזה שהיא כבר לא בתולה? אוסף של סטיגמות פוגעניות, השיר הזה הוא הוא זילזול בעדה כולה ותו לא. חזק הוא ממש לא". עד לרגע זה כאמור התגובה לא הוסרה.

משה פרץ חוזר לשפוט בריאליטי חדש (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת)
משה פרץ | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת

אספקת חמצן

עד שג'סטין ביבר ומאלומה יגיעו לישראל, מי שיגיע לישראל וירים את הקהל היא להקת אייר סופליי. חברי הלהקה ינחתו בארץ בחודש מאי לטובת שתי הופעות כחלק מהסיבוב העולמי שלהם THE LOST IN LOVE TOUR!. ההופעה הראשונה תערך ב27 במאי במרכז הקונגרסים בחיפה והשנייה בלייב פארק ראשון לציון ב-28 במאי.

>>> רוצים עוד? @gilmishali מחכה לכם באינסטגרם, ואם שמעתם משהו מעניין - אתם גם מוזמנים לשלוח לו מייל 

 

מרוקדים עם כוכבים לכוכב הבא?

המנחה החדשה של "רוקדים עם כוכבים" לוסי איוב, שעסוקה בימים אלו בצילומי העונה החדשה של ריאליטי הריקודים של קשת12, צפויה להוציא בקרוב שיר חדש. איוב חברה לדניאל סלומון והשניים צפויים להוציא את "דברי אליי". התוצאה: בקרוב.

View this post on Instagram

A post shared by Lucy Ayoub (@lucy_ayoub)

"אחת מכל שלוש נשים עוברת הטרדה מינית בחייה"

ברקע פרשת חיים ולדר: הזמרת ריקה רזאל משחררת את "רציתי לברוח", שיר שכתבה על חברה קרובה שעברה הטרדה מינית. "בשיר ניסיתי לתאר מעט ממה שעוברת הנפש של אותם נפגעים ונפגעות, את אותם רגעים שרק רוצים לשכוח. את הקושי, הכאב והרצון לברוח. מקווה שהשיר יצליח לעורר את הלב ויפתח את ההזדמנות להבין ואפילו מעט מהכאב הרב שחוות אותן נשמות יקרות". היא כותבת ומוסיפה: "המקרה של חיים ולדר, הציף מחדש את הזיכרונות והכאב עבור נפגעים ונפגעות רבים, אך העניק גם הזדמנות עבור המגזר לדבר על נושא כה חשוב ומשמעותי, שהלוואי ויצליח למנוע את הקורבנות הבאים".

עידן עמדי ואייל גולן נפרדים מיורם טהרלב ז"ל

עידן עמדי שיתף קטע משיחה מצולמת של השניים באינסטגרם שלו וכתב: "באחד הבקרים יעלי התעוררה מוקדם, ילדה ראשונה, בת כמה חודשים, ואבא אחד שמנסה להבין איך מתגברים, אפילו לכמה רגעים על הדמות הבלתי ניתנת לערעור הזו שנקראת אמא. גייסתי לטובת העניין את הגיטרה, מה כבר יש לי. באותם ימים שלחו לי עשרות יצירות של יורם, לקראת פרוייקט חדש שאמור לצאת. מכל השירים שניגנתי לה, דווקא ׳תן לי׳ השיר השמח הזה, הכמעט אופטימי מדי על רקע כל מה שקורה בעולם. קיבל חיים חדשים. הבוקר לצערנו יורם נלקח לעולמו. זכינו להיפגש לפני כמה חודשים להשמיע לו את התוצאה וגם להגיד לו תודה על הפשטות והמילים ועל חכמת הלב.

View this post on Instagram

A post shared by Idan Amedi | עידן עמדי (@idan_amedi)"אחד מהפזמונאים והמשוררים הגדולים שידעה מדינת ישראל", כתב אייל גולן בחשבון שלו, "תודה על יצירות מדהימות, קלאסיקות שישארו פה לנצח. היה לי את הזכות לבצע את שיריו המדהימים לאורך השנים. יהי זכרו ברוך".