הזמרת הצעירה ומצטיינת העונה השנייה של "בית הספר למוסיקה", אגם בוחבוט, משיקה לראשונה סינגל ראשון "כמו בריו" מתוך אלבומה החדש. עד כה שחררה את השיר המשותף עם משה פרץ (המורה שלה בתכנית) "ילדה קטנה" ושיר החתונות "ביום הזה". השיר החדש, "כמו בריו", הוא שונה ממה ששמענו ממנה, והוא בסגנון לטיני-ברזילאי קופצני. "כאן החלטנו להראות דווקא את הצד השני שלי היותר שמח ולשלב שם גם את הריקוד שזה עוד אחד מהתחביבים שלי", מספרת בוחבוט בת ה-12, "מאוד אהבתי את האווירה הלטינית זה שמח מקפיץ ופשוט עושה חשק לרקוד".

משה פרץ היה המנטור שלך, הוא עוזר לך גם היום? מה הוא חשב על "בוא לריו"?

"משה פרץ היה ונשאר המנטור שלי מאז בית ספר למוסיקה אנחנו בקשר. אני לא עושה שום צעד בלי להתייעץ איתו ובכלל הפכנו להיות משפחה. הוא מאוד אהב את השיר ועד שהא לא נתן את האוקיי לא יצאנו לעבודה. הוא כמובן היה אחראי על איך יהיה הקליפ מה אני אלבש. ובכלל על כל מה שקשור לשיר".

את מתגעגעת לתכנית, לתחרות? 

"אני מאוד מתגעגעת לתכנית והייתי מוכנה בכל רגע לחזור לחוויה המדהימה הזאת ב'בית ספר למוסיקה'. שם קיבלתי את האומץ והביטחון לעמוד על במה ולשיר מול קהל. האמת שזאת לא הייתה תחרות באנו לשם כדי ללמוד ולעבור חוויה היה פירגון מלא בין כל התלמידים ואנחנו עד היום שומרים על קשר".

התבגרת מאז? למדת עוד על המקצוע?

"כן, ברור שהתבגרתי, ב'בית ספר למוסיקה' הייתי בסך הכל בת 8 וחצי קטנה מאוד וללא שום ניסיון היום אני כבר בת 12. עברתי תהליך, צברתי ואני עדיין צוברת ניסיון בכל הקטע של לעמוד על במה, לשיר, להעביר טקסט. למדתי שצריך לעבוד קשה ולהשקיע בכדי להצליח וכלום לא מובן מאליו".

עוד ב-mako מוזיקה:

מאז התכנית בוחבוט סללה את דרכה כזמרת צעירה והופיעה עם משה פרץ על במות גדולות ומול קהל רב בהיכל מנורה, קיסריה, היכלי תרבות וזאפות ברחבי הארץ. הבמה של "בית ספר למוזיקה" היא קטנטונת לעומתן. "היה מאוד מלחיץ להופיע בבנות ענקיות", בוחבוט מודה, "מי שנתן לי את הביטחון זה כמובן משה שהאמין בי ותמיד אמר לי שאני מסוגלת לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. כל פעם מחדש רציתי להוכיח לו שהוא צודק אז בכל פעם לפני שעליתי לבמות הגדולות נשמתי כמה נשימות, וההורים שלי היו לצידי כדי לתמוך".

משה פרץ, אגם בוחבוט (צילום: אורטל דהן)
אגם ומשה. ממשיכים לעבוד ביחד | צילום: אורטל דהן

ואיך הקהל מגיב?

"אני מקבלת מלא אהבה ותמיכה מהקהל. אנשים ברחוב פונים אליי ורוצים להצטלם ואני כמובן עושה זאת באהבה".

והחברים מפרגנים? יש לך בכלל זמן לפגוש אותם, ללכת לבית ספר?

"אני לא אגיד שזה קל, אבל במהלך כל התקופה למדתי לשלב בין הדברים ואני חושבת שאני עושה זאת בהצלחה. ברור שיש לי זמן לפגוש חברים וכמובן ללכת לללימודים. וכן, החברים מפרגנים. בשביל החבר'ה בבית ספר אני אגם הרגילה ולא אגם הזמרת וזה כיף".

את מאוד צעירה וכבר מצליחה, איפה את רואה את עצמך בעוד 10-20 שנה?

"אני לא חושבת על מה יהיה בעוד 10-20 שנה חשוב לי כרגע להנות ממה שאני עושה להמשיך להשקיע בתחום השירה וגם בלימודים. ומאחלת לעצמי המון בריאות והצלחה ולהמשיך להיות אגם בוחבוט".