אמש (ה') התקיים טקס פרסי המוזיקה של MTV ישראל על גג מרכז עזריאלי. הזוכים הגדולים של הטקס בקטגוריות השונות: אליעד נחום – Best Israeli Act , שרית חדד– קליפ השנה, TYP - פרס הלווין (לאמן הישראלי הפעיל בזירה הבינלאומית).

בין רגעי השיא של הערב נרשמו הופעת הבכורה לשירה החדש של שרית חדד– "I Love U Till I Die" אותו יצר עופר ניסים. שירי מימון ביצעה את הלהיט "אוויר", ברמיקס חדש של DJ Braindead. הראל סקעת הופיע לראשונה עם השיר באנגלית- "Hollow", מתוך האלבום החדש עליו הוא עובד בצרפת. סאבלימינל עלה לבמה עם לא פחות מ-12 נגנים בנאמבר מיוחד לציון 20 שנות יצירה מוזיקלית. בין הלהיטים היותר חדשים, כמו "חלום של כל גבר", סאב שר גם שירים מתחילת הקריירה כמו "קלאסית ופרסי" או "הפינאלי".

עוד ב-mako מוזיקה:

אליעד, הזוכה בתואר Best Israeli Act, ייצג את ישראל בקטגוריה הבינלאומית: Best Global Act בטקס ה-EMA שיתקיים במילאנו בסוף החודש. בקטגוריה זו כל מדינה בוחרת אמן שייצג אותה ויתחרה על התואר. עוד נציגים בולטים, שיתחרו באליעד: הצמד הדיג'ייז דימיטרי וגאס ולייק מייק (בלגיה), הזמרת אינה (רומניה) ולהקת הבנות המצליחה ליטל מיקס (בריטניה). עם כל אהבתנו לליטל מיקס, אנחנו מחזיקים אצבעות לאליעד. בהצלחה!

 טקס פרסי המוזיקה של MTV ישראל ישודר בערוץ MTV ב-25.10 ב-21:00.