"מי שיורה עלינו בן זונה, יקבר היום במנהרה, עמוק באדמה" זה הפזמון של שיר חדש בשם "מי שיורה עלינו בן זונה", של הזמר חזי להב שמארח את הצל. בבית הראפ שהוא שר, הוא כרגיל לא מתנצל ויורה קללות בקצב: "זין על חמאס, על איראן לא ינצחו אותנו/ אנחנו שורדים מעטים מול רבים/ כי עדיף אריה אחד/ על אלף איילים". 

חזי להב התפרסם לראשונה עם השיר "אלף סיבות" שלווה קליפ בהשתתפותה של נטלי דדון. לאחר מכן, שחרר לרדיו את "מחר", "לידך מתעורר", וסינגלים נוספים, בדרך לאלבום בכורה ראשון. בנוגע ל"מי שיורה עלינו" - ההודעה לעיתונות כללה רק את המילים "שוברים שתיקה!!!", ולכן תפסנו את חזי לשיחה קצרה:

מאיפה נולד "מי שיורה עלינו בן זונה"?

"אני כבר תקופה מבקש מהמנהל האמונתי שלי והכותב גילי זכאי שיכתוב לי שיר. גילי גר באשקלון ועם כל מה שקורה ומשתולל ברחובות, הם גם סובלים מהפחד מהטילים. גילי הרגיש שהוא חייב לכתוב על מה שקורה והזדהתי איתו מאוד. בזמן הזה אני בקשר טוב עם יואב אליאסי - שלחתי לו את הטקסט הזה והוא קרא לי ישר לאולפן".

לא מפחד להשתמש בשפה בוטה?

"אני חושב שהמילים האלה אולי גסות בתור אימרה בתוך שיר, אבל כל אחד בתוך ה'אני הפנימי' שלו חושב את זה. כל יהודי ויהודי הוציא משהו כזה מהפה שלו. אמהות היסטריות בגן, אנשים פה בלחצים, בגלל זה כתבתי 'שוברים שתיקה' - אני מוכן להיות הפה של האנשים שלא מעיזים להגיד את האמת הפנימית שלהם. אנשים כבר לא מצליחים לסבול את זה". 

 עוד ב-mako מוזיקה: