המפיק הישראלי הבכיר גיא בסר נפגש עם בכירי תעשיית המוזיקה בארצות הברית ובאירופה - כך נודע ל-mako.
בסר עומד מאחורי לא מעט הופעות גדולות בישראל, כשהאחרונה שבהן היא של ברונו מארס. כזכור, הופעתו השנייה של מארס בוטלה בשל הטבח בדרום שהחל בבוקר ההופעה. בסר המריא למסע הסברה באירופה וארצות הברית שם נפגש עם בכירי תעשיית המוזיקה.

לפי גורמים המעורים בפרטים, בסר נפגש תחילה עם בכירים באירופה והסביר להם על המצב בארץ, ואחר כך המריא ללוס אנג'לס. ב-L.A. נפגש בסר עם בכירי תעשיית המוזיקה בארצות הברית. בין הבכירים איתם נפגש היו בכירי UTA, WME, CAA, וכן סקוטר בראון וגיא עוזרי, שני בכירים בתעשיית המוזיקה האמריקאית שהתייצבו בשבועות האחרונים לטובת ההסברה הישראלית - וזו גם מטרת הפגישה עם בסר.

גיא בסר (צילום: באדיבות המצולם)
המפיק הישראלי גיא בסר | צילום: באדיבות המצולם

בסר הסביר לבכירים על המצב בישראל, לנוכח העובדה שאותם בכירים והאמנים שהם מייצגים חוששים להגיע לישראל ולקחת אותה בחשבון לעתיד הקרוב בסיבובי הופעות עולמיים. המטרה היא לדאוג שישראל תהיה "על המפה" שלהם כאשר יתחילו לתכנן סיבובי הופעות.

בסר אף הגיע לטקס הפרסים של מגזין בילבורד בארצות הברית וגם שם הסביר לבכירי התעשייה על המצב בארץ, ביקש שייקחו את ישראל בחשבון להמשך ושלא יתעלמו ממנה בשל המצב הנוכחי בארץ. בטקס נכחו מיטב אמני הפופ האמריקאיים, ובפרסים הבולטים זכו טיילור סוויפט, סזה, ביונסה ודרייק.