הזמר אדם חושף: "המצב שלי לא טוב, כרגע זה לא הולך לכיוון טוב. יש לי קשיים בהליכה, בנשימה, בשמיעה, בתזוזה". עם זאת סיפר כי הוא מתכוון להופיע בשבוע הבא, ולהתארח בהופעה של הזמר יהונתן פרלמן. "יש לי רצון לפגוש אהבה וקהל, לשמוע מוסיקה טובה, לפרגן לדור הצעיר ולהרגיש קצת חיים. השנה האחרונה קשה... לצערי זה לא הולך למקום טוב", סיפר אדם.

"אני ממשיך לקוות ובינתיים עדיין מעדיף את העולם הזה על 'ורק האור דוהר מתגבר'", הוסיף אדם וציטט את שירו "אין מוצא". "יש לי קושי בהליכה, קושי בנשימה, קושי בשמיעה, קושי להזיז את הצוואר והעורף וקושי להוציא קול ולדבר ובכל זאת, אני מאמין ברוח ומה שיהיה, יהיה", הכריז. כזכור, בשנה שעברה חשף אדם כי הוא נאלץ לעבור סבב טיפולים כימותרפיים, ובינואר האחרון סיפר על מצבו לאחר הטיפולים. "הגוף חלש אבל הרוח חזקה", כתב בזמנו.

ההופעה של אדם תתקיים באולם צוקר בהיכל התרבות בתל אביב, בעוד שבוע (שני). "אם נשארו כרטיסים ואתם אוהבים מוזיקה ישראלית... אז תקבלו לשני שירים גם קצת אותי. ניפגש", הבטיח הזמר.

במאי 2023, כשחשף כי הוא יעבור טיפולים כימותרפיים, סיפר: "אני עדיין מתקשה לעכל, הוגדרתי חולה אונקולוגי. אין צורך להסתיר, אלא בעזרת השם להתמודד עם מה שיבוא". כזכור, מדובר בסבב נוסף של קשיים רפואיים עבור הזמר האהוב. ב-2017 עבר אדם הליך רפואי של הוצאת כיס המרה, אך ההליך הסתבך והוא אושפז תקופה ארוכה בבית החולים עקב דלקת וזיהום שיצאו משליטה.