פתרון חלקי לתעלומת מותו של הדיג'יי השוודי המצליח אביצ'י התפרסם היום. משפחתו של טים ברגלינג, שמו האמיתי של אביצ'י, שחררה הודעה רשמית מטעמם, בה נכתב: "טים האהוב שלנו היה נשמה אמנותית, שברירית וסקרנית שחיפשה תשובות לשאלות מהותיות. פרפקציוניסט שסבל מהישגיות יתר, שנסע ועבד בקצב שהוביל למתח קיצוני. כשהפסיק להופיע, הוא רוצה למצוא איזון בחיים, להיות מאושר ומסוגל לעשות את מה שאהב יותר מכל - מוזיקה. הוא נאבק במחשבות על משמעות, חיים ואושר. הוא לא היה יכול להמשיך עוד".

"הוא רצה למצוא שלווה", כתבו בני משפחתו של ברגלינג. "טים לא היה בנוי למכונה העסקית בה אליה נקלע, הוא היה בחור רגיש שאהב את מעריציו ונמנע מאורות הזרקורים. טים, תמיד נאהב אותך ונתגעגע אליך בעצב. האדם שהיית והמוזיקה שלך יותירו את זכרך בחיים". משפחתו של המוזיקאי לא ציינה את האופן בו בחר לסיים את חייו.

אביצ'י התפרסם בשנים האחרונות בזכות שורת להיטים, בהם "Wake Me Up" ו-"Hey Brother". לפני כשנתיים, בישר למעריציו שלא ימשיך בסיבוב ההופעות שלו כיוון שסבל מבעיות בריאותיות, שנגרמו גם בגלל התמכרותו לאלכוהול. דרמטי, אך הגיוני לומר שמותו הכה בתדהמה את תעשיית המוזיקה העולמית, ומוזיקאים רבים ספדו לו והביעו צער על מותו הפתאומי בשבוע שעבר. כזכור, אביצ'י נמצא ללא רוח חיים בחדר מלון במסקט, בירת עומאן.