גאנז אנד רוזס היא אחת הלהקות המצליחות בעולם - אבל עכשיו הם הסתבכו. קתרינה בנזובה, צלמת שעבדה עבור הלהקה וצילמה אותם בהופעות, תובעת את גאנז אנד רוזס ואת ההנהלה שלה. בכתב התביעה טוענת בנזובה כי מנהל הלהקה, פרננדו לבייס, הטריד אותה מינית, וכן כי הלהקה השתמשה בתמונות שלהם שצילמה ללא קרדיט וללא אישור. בתגובה, הלהקה טענה כי הגישה תביעה נגדית בחודש אוקטובר האחרון.

בנזובה שימשה כצלמת של הלהקה מ-2010 עד 2022. ב-2016 נכנס לבייס לתפקידו כמנהל הלהקה, ומיד התחיל להציע לצלמת הצעות מגונות ומטרידות - כך לפי כתב התביעה שלה. כאשר דחתה אותו, היא מסבירה, הוא הפך אגרסיבי ועוין, "קרא לה בשמות, הגחיך אותה, השפיל, התנהג בבריונות ושיקר לה". בנוסף, החליט להוריד משכרה של הצלמת ללא הודעה מוקדמת, הלין את שכרה, העביר אותה למלונות זולים יותר במהלך סיבובי ההופעות של הלהקה וסירב לפצות אותה על הוצאות במהלך סיבובי ההופעות - זאת בנוסף לכך שהשתמש בתמונות שצילמה ללא אישור וללא קרדיט.

באוקטובר 2022 הפסיק לבייס לעבוד עם בנזובה, וטען כי הסיבה היא "מגבלות תקציביות". בכתב התביעה היא טוענת כי הפסקת העבודה המשותפת הגיע גם היא בעקבות הצעותיו המיניות אותן דחתה. הלהקה, מצידה, טוענת בתגובה להאשמות ולתביעה: "גברת בנזובה קיבלה תשלום ויחס מעולים במשך 12 שנים, ורק לאחר שהפסקנו להשתמש בשירותיה היא ניסתה לטעון בעלות על תמונות שעל פי החוזה שלה שייכות ללהקה".