בצל הסערות האישיות בחייו, עם האירוסים שהתפרקו והאקסית שפתחה הכל - אושר כהן מתכונן להוציא מוזיקה חדשה. היום (שני) חשף כהן כי ביום חמישי יוציא מיני אלבום חדש, החלק השלישי בטרילוגיה של מיני-אלבומים, שייקרא "הפרק האחרון". בהתאם להצהרות קודמות שלו בשבועות האחרונים, נשמע שהמוזיקה שכהן מתכונן להוציא תהיה אישית וחשופה.

"כתבתי את השירים האלה תוך כדי התמודדות עם המצב במדינה ומשברים אישיים שבסוף הרכיבו אותי מחדש", כתב כהן בחשבון האינסטגרם שלו. "בזמן האחרון, בין אם ארצה או לא, החיים שלי חשופים אליכם בצורה שונה מהרגיל, במיוחד כשאני אחד כזה שלא מרבה לשתף ומראה כלפי חוץ רק את העשייה שלי, אבל ככה השם רצה. אז ביום חמישי אתם מקבלים אותי הכי פתוח, הכי חשוף מאי פעם והכי שלכם".

View this post on Instagram

A post shared by אושר כהן (@oshercohen)

בראיון ל-mako סיפרה האקסית של כהן, סהר נועם, על הפרידה: "נפרדנו כי אושר בגד בי פעמיים", סהר טענה. "אחרי הפרידה ממנו, שנינו יצאנו עם בני זוג אחרים - אני יצאתי עם בחור בשם עמית. אחרי ששנינו נפרדנו מבני הזוג, אושר פנה אליי ושוב ביקש שניתן צ'אנס נוסף לקשר שלנו, אבל הבעיה הייתה שאמא שלו לא אהבה אותי מהרגע הראשון".

כהן עצמו לא הגיב באופן פומבי לדבריה של נועם - אבל ייתכן שנשמע מה שיש לו להגיד, או לפחות מה הוא מרגיש, במיני אלבום שייצא ביום חמישי הקרוב.