זמרת האר אנד בי קאסי תובעת את בן זוגה לשעבר, פאף דאדי (שון קומבס) בטענה כי אנס אותה, הכה אותה והתעלל בה במשך שנים. קאסי, ששם הלידה שלה הוא קסנדרה ונטורה, טוענת כי קומבס כלא אותה במלכודת של של התעללות ואלימות במשך שנים. קומבס, מצידו, מכחיש את הטענות וטוען שהזמרת מנסה לסחוט אותו, ועוך הדין של הראפר ואיש העסקים קרא לטענות "פוגעניות ושערורייתיות".

בכתב התביעה טוענת ונטורה כי השניים הכירו כשהיא הייתה בת 19 והוא בן 37, בשנת 2005, ושמערכת היחסים ביניהם נמשכה כעשור. "אחרי שנים של שתיקה ושל אפלה, אני מוכנה לספר את הסיפור שלי", אמרה הזמרת בהצהרה שמסרה. כתב התביעה טוען כי קומבס "הלעיט את הזמרת הפגיעה בסמים ואלכוהול והפיל אותה להתמכרויות מסוכנות ששלטו בחייה... הוא מתעלל סדרתי, שהיה מכה ובועט בגגברת ונטורה באופן קבוע, והותיר אותה מדממת ופצועה". בנוסף, נטען בכתב התביעה, היה קומבס מזמין עובדי מין ומכריח את ונטורה לקיים איתם מגע מיני.

עורך הדין של קומבס טוען כי ונטורה ביקשה ממנו 30 מיליון דולר תחת האיום שתכתוב ספר שיציג את מערכת היחסים שלהם באופן שיפגע בו. בתגובה, טען עורך הדין של ונטורה: "קומבס הציע לה סכום של שמונה ספרות כדי להשתיק אותה".

אחד הסעיפים השערורייתיים ביותר בכתב התביעה נוגעים לראפר אחר: קיד קאדי. קאדי היה בן זוגה של ונטורה תקופה מסוימת, וקומבס, שקינא לה, סיפר לה בזעם כי הוא מתכוון לפוצץ את המכונית של קאדי, ושהוא הולך לוודא שהראפר וחבריו יהיו בבית כשזה יקרה. זמן קצר לאחר מכן, אומר כתב התביעה, מכוניתו של הראפר אכן התפוצצה. בתגובה לפניית הניו יורק טיימס, אנשיו של קיד קאדי אישרו את הפרטים.

פאף דאדי קנה את תהילתו תחילה כמנהל הלייבל "באד בוי רקורדס", בו היה חתום אחד הראפרים האהובים בכל הזמנים: נוטוריוס ב.י.ג., שהיה חברו הטוב של דאדי. בהמשך הפך דאדי לכוכב בזכות עצמו עם שורה ארוכה של להיטים בתחילת שנות האלפיים, והקליט גם מספר שירים עם קאסי - בת הזוג שתובעת אותו כעת.