לא סתם מכנים את מדונה מלכת הפופ. לאורך השנים היא כבר סיפקה לא מעט קבלות על ידי שבירת שיאים והיא ממש לא מתכוונת לעצור כאן. בגיל 56, בזמן שהיא נמצאת בחזרות אינטנסיביות לקראת סיבוב ההופעות הבא שלה "The Rebel Heart Tour", המלכה שחררה את "Bitch I'm Madonna", הסינגל השלישי מתוך אלבומה האחרון. לצילומי הקליפ לשיר היא הצליחה לגייס כמה מזמרות הפופ המצליחות ביותר בעולם, וכשאנחנו אומרים מצליחות אנחנו מתכוונים לטופ של הטופ - ביונסה, מיילי סיירוס, קייטי פרי, ניקי מינאז' וריטה אורה. אפשר לומר שמדונה בהחלט "קברה" לטיילור סוויפט וחברותיה, עם כל הכבוד לאלי גולדינג, לנה דנהאם וג'סיקה אלבה. 

למעשה, מדובר בצעד חסר תקדים שכל כך הרבה כוכבות פופ, שלרוב נמצאות בקרב מתמיד על פסגות המצעדים, משתפות פעולה ומרימות לזמרת אחרת. אם לא היה מדובר במלכה הבלתי מעורערת כנראה שזה גם לא היה קורה אף פעם. כמה סמלי שעל הכובע אותו חובשת מדונה בקליפ מתנוססת המילה "שלום" בעברית. האם אנו עומדים בפני שחר חדש של פופ נשי חזק ומאוחד?

בקליפ שצולם במועדון ריקודים על גג גורד שחקים ניו יורקי, מדונה משתובבת עם חברותיה הסופרסטאריות שבוקעות ממסכים. תוכלו למצוא בקאדר המנצח גם את האיש והאגדה קנייה ווסט, הקומיקאי כריס רוק ואת הדי.ג'יי המצליח דיפלו שהפיק את השיר. לקראת סוף הקליפ המלכה ספק רוקדת ספק מאוננת, וסביר להניח שגם הפעם יהיו שיזעקו שהיא כבר מבוגרת מדי בשביל השטויות האלו. כפי שזה נראה, לה זה ממש לא מפריע כי היא מדונה, ביצ'.

הקליפ שוחרר קודם בבלעדיות ל-TIDAL, שירות הסטרימינג בתשלום של ג'יי זי, וכעת הוא זמין בחינם ביוטיוב הקרוב לאזור מגורכם.

אין תמונה
We go hard or we go home