"בונגוס", שיתוף הפעולה החדש בין קארדי בי למייגן די סטליון, יצא רק לפני יומיים - אבל כבר צבר מיליוני צפיות ביוטיוב, וכמובן - שלל תגובות מחמיאות יותר ופחות ברשתות. לקארדי ומייגן יש מעריצות ומעריצים רבים - אבל לצידם רבים לא פחות שהמוזיקה שלהן נתפסת בעיניהם כוולגרית, מוגזמת, וחסרת טעם.

"הקשבתי לשיר הזה, הן צריכות עריכה דחוף", כתב עוקב אחד, והבליט כמה שורות שהיו בעיניו גרועות במיוחד: "הכ** שלי קופץ, פיניאטה/ביצ', אני נראית כמו כסף/אתה יכול להדפיס את הפרצוף שלי על דולר". אחרים התייחסו לקליפ המושקע שכלל את קארדי ומייגן ושלל רקדניות, רוקדות ועושות "טוורקינג" בשלל תלבושות צבעוניות: "קארדי אמרה שהיא שמה 2 מיליון על הקליפ הזה? הוא לא שווה אפילו 5 דולר", כתב עוקב שלא העריך את ההשקעה. 

"כולנו מסכימים ש'בונגוס' זבל, נכון?" כתבה צייצנית אחת, לה הגיב אחר: "החלק הכי טוב היה כשקארדי סתמה את הפה". אחר הסתייג: "כן, אבל התלבושות בקליפ על רמה". אחר פשוט כתב: "נראה לי שאני אחד משלושת האנשים היחידים שאהבו את השיר הזה". למרות כל הביקורת, לה זכה גם שיתוף הפעולה הקודם של שתי הראפריות, WAP, אנחנו די בטוחים ש-Bongos יהפוך ללהיט ענק: הוא נמצא כעת בראש המצעד של iTunes, הגיע לכ-7 מיליון צפיות ביוטיוב לאחר יומיים, וסביר שנראה אותו מככב במצעדים נוספים בשבוע הבא.