14 שנה אחרי שהוציא את הלהיט הגדול שלו "מונו", שלומי סרנגה יקליט אותו ביוונית, כך נודע ל-mako. לרגל חגיגות ה-30 שנות קריירה שיערכו באוקטובר בהאנגר 11, סרנגה החליט להקליט את השיר שכתב יוסי גיספן והלחינה הזמרת דקלה ביוונית והפך בהמשך לשיר המושמע ביותר ב-2009. סרנגה לוקח את העניין ברצינות ואת העבודה על הגרסה החדשה הוא יעשה מעבר לים, כראוי למעמד - באתונה.

לפי גורמים המעורים בפרטים, בעוד מספר ימים ימריא סרנגה עם הצוות שלו ליוון, שם יעבדו על הקלטות השיר. מי שאחראית לכתיבת הגרסה היוונית של השיר היא לולה פאפאגינופולו שנחשבת לאחת הכותבות הגדולות ביוון, ואחראית ללהיטים גדולים של סטליוס קזנג'ידיס (אגדת המוזיקה היוונית והאיש שהכתיר את שלומי סרנגה ליורשו ביוון). בנוסף סרנגה יצלם קליפ לשיר, שיצטלם גם הוא באתונה עם צוות מקומי כדי שיהיה הכי אותנטי שיש.

השיר הוא חלק ממופע הענק עליו עובד סרנגה ויתקיים ב-25 באוקטובר בהאנגר 11, שבו יחגוג 30 שנות קריירה לצד גיל 50 ויארח את להקתו בת ה-11 נגנים מאתונה ואת הזמרת היווניה הבינלאומית אלני ויטלי. שלומי סרנגה יקליט את השיר מונו ביוונית עם המפיק המוסיקלי היווני הכי טרנדי ומצליח ביוון, פניוטיס בראקוליאס.