שמועות אכזריות שהסתובבו ברשת בשעות האחרונות הכריזו: הזמר הים תיכוני תמיר גל הלך לעולמו. לאחר שעה קלה של פחד ואי וודאות, שידר תמיר גל מסר מרגיע בחשבון הפייסבוק שלו: "אני אפילו לא יודע איך להתחיל את המלל, איך לדבר, מאיפה להתחיל, אבל... בואו נגיד שאני לא מת, אני חי", אמר גל בפתח דבריו. אתמול חל יום הולדתו ה-55 של גל, והיום (שלישי) הוא יחגוג אותו במועדון ה"גולדן" בתל אביב יחד עם רשימת אורחים ארוכה: קוקו מאילת, משה כהן, נזי שקורי, שיקו חייק ועוד.

"השמועה לא נכונה, תמיר גל חי וקיים ונושם, לאנשים כנראה משעמם במלחמה הזאת, אין להם מה לעשות, מדברים שטויות. התקשרו אליי מכל העולם ואשתו. אז אני קמתי עכשיו, להתארגן לערב הזה", אמר בשידור החי שפרסם בדף הפייסבוק שלו בשעה 2 וחצי בצהריים. "אין מה להגיד לאנשים האלה אפילו. הכל בסדר איתי, ברוך השם", אמר וסיכם באיחול בשורות טובות לחיילים, לפצועים ולחטופים ברצועת עזה.

בחודש אוגוסט האחרון עלה גל לכותרות לאחר ויכוח במלון בו שהה עם בני משפחתו, שגלש, על פי דיווחים גם לאיומים כלפי צוות המלון. שוטרים הוזעקו למקום - אולם האירוע נגמר ללא הגשת תלונה."מכבדים אותי במלון, אני מקווה שהאירוע מאחורינו", מסר בשיחה עם mako.