בשבועות האחרונים העלתה הזמרת בילי אייליש פודקסט חדש ומיוחד אותו היא מקליטה בביתה יחד עם אביה, פטריק אוקונל.

לפני מספר ימים הכוכבת ואביה הפתיעו את המעריצים הישראלים כששידרו במהלך התכנית המשותפת את השיר "Chin Chin" של הזמרת הישראלית נגה ארז, בו היא שיתפה פעולה עם הראפרית אקו, ולפי מה שנאמר עליה במהלך התכנית, נראה שבילי ואביה הם מעריצים גדולים של הזמרת הישראלית - עניין שהיה ידוע, אך עכשיו מקבל אישור רשמי ומרגש. 

רגע לפני שהשמיעו את השיר, נשמע פטריק כשהוא אומר: "נגה ארז, האמנית שעשתה את השיר הזה היא מתל אביב, מישראל, והיא עושה מוזיקה מאוד מעניינת, מלאה בביטים מוזרים. היא מפיקה יחד עם השותף שלה, אורי רוסו. יצא לנו סוג של להכיר אותה, דבר שהיה מאוד מלהיב עבורי".

"היא עמדה לעשות את סיבוב ההופעות הראשון שלה בארצות הברית, אבל אז נגיף הקורונה הרס את הכל", פטריק המשיך לספר על נגה, "עוד לא יצא לי לראות אותה בהופעה חיה".

על השיר של ארז ששידרו השניים במהלך התכנית, סיפר האב הנלהב: "אמרתי לבילי 'את חייבת לשמוע את זה', דיברנו על נגה שוב ושוב במשך שנים, אבל זה ממש נגע בנו", ובילי הוסיפה: "השיר הזה מטורף. אני ידעתי שנגה ארז מדהימה, אבל האחד הזה באמת נגע בי. השיר הזה ממש הארדקור".

במהלך השמעת השיר, ניתן לשמוע גם את ההתלהבות של בילי מאלמנטים שונים בנגה הכניסה אליו, ואין ספק שמדובר בפסגה נוספת ומרגשת עבור הזמרת הישראלית ששחררה לאחרונה את הסינגל החדש שלה, VIEWS, שזכה להצלחה גדולה ומתקרב אט אט למיליון הצפיות ביוטיוב מאז שיצא לפני כחודשיים.

View this post on Instagram

Finally our show is happening! Music I showed Billie, and music she showed me. Episode 1 on Apple Music 3 month trial subscription at music.apple.com if you don’t have it.

A post shared by Patrick O'Connell (@krondeutch) on

ארז החלה את דרכה המוזיקלית כחלק מקבוצות ולהקות כזמרת, קלידנית ומנגנת בכלי הקשה. היא למדה באקדמיה למוזיקה בירושלים. בצבא שירתה בלהקה צבאית, והסגנון המוזיקלי שלה מושפע מהיפ הופ, מוזיקה אלטרנטיבית, אלקטרונית ופופ - כך שלגמרי ניתן להבין למה היא הצליחה להעיף למשפחת אייליש את הראש. סחתיין.