השיר הבא של יגל אושרי: יגל אושרי הוציא את שירו "לצאת מדיכאון" בחודש אוגוסט האחרון, אבל באוקטובר הוא זכה להצלחה האמיתית שלו. השיר הפך להמנון הלא רשמי של תקופת המלחמה, והפזמון "גם בשעות החשוכות של הלילה" הפך לפסקול של עשרות אלפי סרטונים שמציגים חיילים שחוזרים הביתה למשפחתם ואף חטופים שחוזרים אל אהוביהם משבי החמאס. בשיאו, הגיע "לצאת מדיכאון" גם לפסגת ההיטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל. עכשיו, אושרי משחרר טעימה מהשיר הבא שלו.

בסרטון חדש נראה אושרי בסט צילומים כשהוא מככב בצילומי קליפ לשיר חדש, שצפוי לצאת בחודש הבא. השיר ייקרא "חברים", והטעימה מצילומי הקליפ נמשכת מספר שניות - אך לצערנו הסאונד הושתק ולא ניתן לשמוע את שירו החדש של אושרי. "אין סאונד, אבל מחכה שתשמעו. אתם מוכנים לשיר חדש?", כתב אושרי בדף האינסטגרם שלו.

זהו שירו הראשון של אושרי שמגיע לסדר גודל כזה של חשיפה, האזנות, צפיות והשמעות. ביוטיוב עומד השיר על 10 מיליון צפיות, בספוטיפיי על 4.7 מיליון, והוא אף זכה לקאבר בעונה החדש של "הכוכב הבא לאירוויזיון". לפני הלהיט הגדול, היה לו את "למה לך לטוס" שהפך ללהיט במעגלים מסוימים, ובמאי האחרון הוא חתם ב"ליאם הפקות" בניהולו של אייל גולן.