הכוכבת הארגנטינאית לאלי אספוסיטו הופיעה שלשום (שלישי) בפעם השישית בישראל בפני אלפי מעריצים בהאנגר 11 בתל אביב, כחלק מסיבוב ההופעות שבא לקדם את אלבומה האחרון "Lali", ושרה את להיטיה הגדולים ביותר עם כוריאוגרפיות ריקודים מרהיבות ומגוון תלבושות.

אבל היה רגע אחד בהופעה שזרח מעל הכל, שבו המעריצים שלה ראו אותה חווה אהבה ממבט ראשון. רגע לפני שהציגה את אחד משיריה, הזמרת שאלה את הנוכחים: "יש לי שאלה - האם אתם מוכנים למסיבה?"

בעודה פונה למעריצים, מבטה נדד אל אחד המאבטחים (שיש להודות, הוא באמת חתיך) שלמרגלות הבמה. לאלי לא הצליחה להסתיר את התלהבותה מהמראה שלו. המאבטח עמד, כמובן, עם הגב לבמה, ולא היה מודע למתרחש, ולאלי החליטה לברך אותו לשלום בנפנוף וברכת "שלום" בעברית. הקהל הגיב בצרחות ובמחיאות כפיים.

View this post on Instagram

A post shared by Gente (@revistagenteok)

לאחר ההופעה, שסימנה את סיומו של חלק אחד בסיבוב ההופעות, הודתה אספוסיטו לצוותה ולאוהדים שעקבו אחריה בנאמנות בכל עיר בה הופיעה. בנוסף, סיפרה כי חוותה קושי אישי לפני סיבוב ההופעות: "הגעתי לסיבוב ההופעות הזה עם כמה פצעים אישיים, ובכנות פחדתי שלא אצליח לבצע אותו... והנה אנחנו סוגרים את הסיבוב הזה מוקפים אהבה ואושר!".