קיילי מינוג נהנית מאחת התקופות הטובות בחייה: היא מוכרת בתור אייקון עצום של הקהילה הגאה, יש לה קריירה מצליחה בת כארבעה עשורים, והסינגל האחרון שלה, פדאם פדאם, הוא להיט קאמבק היסטרי. דווקא בראיון לרשת CBS, לאור ההצלחה המחודשת שלה, נזכרה מינוג באחת התקופות המפחידות בחייה: שנת 2005, בה נאבקה - בהצלחה - עם מחלת הסרטן. "החוויה הזאת תמיד תישאר בתוכי", סיפרה למראיין.

כשנשאלה על המחלה הקשה איתה התמודדה, דמעות נקוו בעיניה של מינוג, ואמרה שהזכרונות של 8 חודשים של כימותרפיה וכריתת שד חלקית עדיין כאובים עבורה. "צריך להמשיך הלאה עם דברים,  אבל...", אמרה עם דמעות בעיניה. "זו טראומה. וכל טראומה נשארת בתוכך. לקבל אבחנה שאני חולה בסרטן - זה יחיה בתוכי. זה היה קשה, אבל זה גם היה מדהים".

למה מדהים? "זה היה מדהים להיות כל כך מודעת לגוף שלי, לאהבה שמסביבי, ליכולות שלי, לכל הדברים האלה", הסבירה. למינוג היה מזל יחסי: ב-2005 היא אובחנה כסובלת מסרטן השד, ואחרי טיפולי כימותרפיה וכריתת שד חלקית קיבלה חדשות כי היא החלימה מהמחלה - ולאורך התקופה הייתה גלויה לגבי המחלה והראתה את שיערה הקצר בציבור. ב-2018 עודדה את עוקביה באינסטגרם לתרום לארגון למען חולות וחולי סרטן השד.

בחודש נובמבר האחרון, עם ההצלחה של הלהיט "פדאם פדאם", התחילה מינוג בסדרה של 20 הופעות בלאס וגאס שיימשכו עד מאי 2024.