ב-1968, אחרי כמה שנים בהן דשדש מאחורי להקות כמו הביטלס והרולינג סטונס, אלביס חזר בקאמבק מוזיקלי מרשים ששודר בטלוויזיה. לאחר 7 שנים בהן התרכז בקריירת הקולנוע שלו, חזר אלביס להופיע, וכיכב בספיישל הקאמבק שלו בליווי גיטרה אדומה ויפה מדגם Hagstrom Viking II. אותה גיטרה ממש, בה אחז הזמר, הוערכה כעת בשווי של 5 מיליון דולר - ובכך הפכה לאחד הכלים המוזיקליים היקרים בהיסטוריה.

הקאמבק של אלביס ב-1968 זכה לרייטינג היסטרי, והאלבום שיצא בעקבותיו נחשב לקלאסיקה. גיטרת הויקינג האדומה של אלביס מצטרפת לשורה ארוכה של כלים שהוערכו בשווי של מיליוני דולרים. במקום הראשון נמצא כינור שנוצר בסדנתו של הרב-אמן אנטוניו סטרדיווארי בשנת 1701, ומוערך בשווי של 45 מיליון דולר. הוא עדיין עומד למכירה, אם יש לכם קצת כסף קטן לבזבז.

רשימה ארוכה של כינורות מבית סטראדיוואריוס מובילה את 10 הכלים היקרים ביותר בעולם, אבל אם אלביס והגיטרה שלו ירגישו שם בודדים, הם יוכלו למצוא גם את פסנתר ה-Steinway של ג'ון לנון, ששוויו מוערך ב-2.5 מיליון דולרים. הגיטרה היחידה שמתקרבת למחירים האלו היא Blackie, גיטרה אגדית של אריק קלפטון ששוויה מוערך ב-1.3 מיליון דולר.