איתי מחפש דירה

הזמר ושופט "הכוכב הבא" איתי לוי מחפש וילה בקיסריה - כך נודע ל-mako. לוי יתחיל בסוף החודש בקיסריה את סיבוב ההופעות שלו באמפי, יום אחר יום, מה-30 במאי ועד ה-4 ביוני, 4 הופעות ברצף. כדי להימנע מהפקקים למרכז וכדי לוודא שיוכל להגיע לחזרות בזמן, אנשיו של הזמר מחפשים לו ולאנשיו וילה בה יוכלו לגור באותם ימים.

הדרישות: וילה עם בריכה, מרוחקת, 7 חדרים ואולפן. למה אולפן? לפי גורמים המעורים בפרטים, לוי, שעובד על אלבום חדש, רוצה להמשיך לעבוד על שירים בימי ההופעות בקיסריה. מי יודע - אולי משם יצאו עוד להיטים כמו "אין לי מקום אחר" שמככב בהיטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל במקום ה-11. השיר הספיק לצבור 14 מיליון צפיות ביוטיוב, ושיר חדש נוסף, "ההיסטוריה חוזרת", עומד כעת כבר על 1.6 מיליון צפיות.

בראיון למגזין mako סיפר איתי לוי: "הייתי משקר על אמא שלי בראיונות ואני לא רוצה לשקר יותר. אמא שלי לא יודעת מי אני, אז אני לא באמת יודע מה היא חושבת עליי. אולי היא מאוכזבת ממני".

איתי וששון יחלקו במה

ואם באיתי לוי עסקינן - לאחר שאירח את ששון איפרם שאולוב במופע הענק בהיכל מנורה ועורר סערה, השניים יעלו על אותה במה בערב יום העצמאות. איתי לוי יופיע באירוע יום העצמאות ב-13 במאי שיערך באקספו, ומי שיעלה אחריו על אותה במה הוא שאולוב. לאחר מכן השניים יעלו לבמה די ג'ייז שונים. נכון לרגע זה לא ברור האם השניים יבצעו שיר משותף או לא.

איתי לוי, ששון איפרם שאולוב (צילום: עומרי סילבר)
יחלקו שוב במה? איתי לוי וששון איפרם שאולוב | צילום: עומרי סילבר

חנן בן ארי למען החיילים

גם השנה, בפעם החמישית, חנן בן ארי יערוך את מופע העצמאות הקבוע שלו לחיילי צה"ל ולמערך המילואים, מופע שנערך לפי דברי ההפקה בהתנדבות ובדמי הרשמה סמליים בלבד. השנה המופע יתקיים באקספו תל אביב שנרתם, כולל חנייה, למען הפרויקט. מחירי הכרטיסים - 25 שקלים. חנן בן ארי: "את מה שהם נתנו לנו, אף פעם לא נצליח להחזיר, אולי רק לומר תודה".

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Hanan Ben Ari חנן בן ארי‎‏ (@‏‎hananbenariofficial‎‏)‎‏

נסרין קדרי חוזרת לקיסריה

אחרי המופע המדובר שלה בהיכל מנורה בו חשפה הריון ואירחה את רינת בר ועדן חסון, נסרין קדרי חוזרת לאמפי קיסריה. המופע ייערך ב-8 ביולי.

View this post on Instagram

A post shared by נסרין שמיר|Nasreen Kadri (@nasrinkadry)

יסמין מפתיעה עם מרגי

אמש (רביעי) הופיעה הזמרת והיוצרת יסמין מועלם בבארבי החדש בנמל תל אביב, ובלי הודעה מוקדמת העלתה איתה לבמה את מרגי. הזמר והיוצר, שנמצא בתקופה האחרונה מעבר לים לטובת הקריירה הבינלאומית שלו, הגיע למופע וביצע עם מועלם את הדואט שלהם - "צונאמי".

הלהיט הבא של נס וסטילה?

אחרי תיק קטן וחרבו דרבו: צמד הראפ המצליח בישראל משחרר היום (חמישי) טיזר לשיר החדש שלהם "באמפרים" במקום שהם נולדו בו - הטיקטוק. השיר צפוי לצאת בשבועות הקרובים.

עמית בן דוד לבד בריבוע שלה

עמית בן דוד זכתה להצלחה גדולה כמשפיענית, והחליטה לאחרונה להוציא מוזיקה מקורית משלה: "לבד בריבוע שלי" הוא שיר חדש, שמדבר על המרדף האינסופי אחר אהבה באפליקציות ההיכרויות.

יגל אושרי ישתתף בחידון התנ"ך

עכשיו זה סופי: אחרי שזהות המנחים בחידון התנ"ך נחשפה ב-mako, נחשף גם החלק האמנותי. מי שיופיע בחידון, שהפיק מנהל חברה ונוער במשרד החינוך, הוא יגל אושרי. אושרי ישיר את "לצאת מדיכאון", השיר שלו שהפך להמנון במלחמה, והוא לא יעשה זאת לבד - אלא עם ילדים מיישובי העוטף.