אריקה באדו היא זמרת וותיקה ומוערכת, אבל יש דברים שלומדים בשלב מאוחר בחיים, כמו: לא להתעסק עם ביונסה. ביונסה נמצאת כעת בעיצומו של הקידום לאלבום החדש שלה, Cowboy Carter, שצפוי לצאת בעוד כשבוע (ה-29 במרץ). זמרת האר אנד בי באדו שמה לב לעטיפת האלבום, שמציגה באחת מגרסאותיה את ביונסה עם צמות צמודות ראש וחרוזים אדומים בקצוותיהן - בדומה ללוק של באדו מהתקופה האחרונה.

כמובן, לא מדובר בלוק מהפכני שמעולם לא נוסה בעבר, ולהאשים את ביונסה בהעתקה נשמע כמו הגזמה. באדו העלתה את התמונה של ביונסה לסטורי שלה ורשמה: "המממ..." כעקיצה. מספר שעות לאחר מכן היא כבר ביקשה עזרה מבעלה של ביונסה, ג'יי זי, לאחר שמעריצי ביונסה תקפו אותה ללא רחם בתגובות על פוסטים שלה. "ג'יי זי, תגיד להם משהו ג'יי. אתה הולך ללתת לאישה הזו ולדבורים שלה לעשות לי את זה??". ה"דבורים" המדוברות הן המעריצים והמעריצות השרופים של ביונסה, שמכונים "הכוורת".

"את מוזרה לאללה, זה חמוד איך שביונסה אפילו לא מדברת אליכן, ביצ'ז, אבל אתן בלחץ... בכל מקרה האלבום יוצא ב-29 במרץ", כתבה מעריצה אחת בתגובה לקריאות העזרה של באדו. "לכי תזדייני את והנשמה המגעילה שלך", כתבה לה אחרת. "באדו, לא בחוסר כבוד כלפייך אבל הבאת את זה על עצמך", כתבה מעריצה נוספת.