אחרי ארבע הופעות סולדאאוט בקיסריה בחודש יוני האחרון - אייל גולן כבר היה בדרך למופע ענק וחד פעמי באצטדיון בלומפילד.כזכור, לפני כשבועיים פרסמנו כאן לראשונה כי גולן עבד בתקופה האחרונה על מופע גרנדיוזי במיוחד שהיה אמור להיערך באצטדיון שהפך לבית חם עבור אמנים ישראלים.

אלא שלמרות ההכנות וההתרגשות מצדו של גולן, הבוקר הוא נאלץ להודיע למעריציו על ביטולו של המופע. "אתמול היה אמור להיות יום מרגש מאוד. הייתי אמור לפרסם שהחלה מכירת הכרטיסים למופע הגדול שלי בבלומפילד", כתב היום גולן בחשבון האינסטגרם שלו. "אני רוצה לשתף אתכם שהחלום על המופע הזה התחיל לפני כמעט שנה, קמתי עם הרעיון הזה בוקר אחד ודמיינתי הכל. את הרעיונות, ההפתעות, האורחים, הבמה, המוזיקה... הכל עבר לי בראש, פשוט חלמתי על משהו שעוד לא היה כאן. מופע הזהב שלי".

"ההכנות כבר החלו וההתרגשות בשיאה. הייתם אמורים לחלוק איתי את הערב המרגש הזה בעוד חודש וחצי בדיוק, אבל כמו שכולנו הבנו בשנה האחרונה, המציאות לא תמיד מתכתבת עם החלומות והתוכניות שלנו", הוסיף גולן באכזבה. "לצערי נתוני התחלואה עולים ולא יציבים, ובכנות, אני חושש. 30 אלף איש במופע אחד זה המון, אני חושש שיגבילו אותנו וחושש שלא נצליח לתת לכם את החוויה השלמה כמו שתיכננו. אני חושש לאכזב אתכם קהל שלי. אני לא רוצה שיהיה דבר שיפריע לנו לחגוג ביחד את הערב הגדול והמושקע הזה".

את הפוסט חתם גולן בבשורה שאמורה לעודד את מעריציו שייאלצו לחכות עד לשנה הבאה. "נאלצתי לקבל החלטה לא פשוטה מבחינתי, אפילו מאכזבת - ההופעה נדחתה לשנה הבאה - ומרגע לרגע אני מבין כמה כשהיא תגיע... זו תהיה חוויה שאי אפשר יהיה להסביר במילים, הבטחה שלי. עד אז נמשיך להפגש על הבמה בקיסריה שאנחנו כל כך אוהבים".

כזכור, לפי גורמים שונים בתעשיית המוזיקה והבידור, אל המופע המדובר של גולן, להבדיל ממופעים קודמים בבלומפילד כמו אלה של עדן בן זקן או עדן חסון שנערכו לאחרונה - היו צפויים להגיע כ-30 אלף איש. נושא המופע אגב, כך לפי אותם גורמים, צפוי היה להיות חגיגת 30 שנות קריירה לגולן, והמופע יכלול את מרבית השיריים מתחילת דרכו והעבודה לצד זאב נחמה ותמיר קליסקי ועד להיטיו האחרונים. מה עוד? הבמה עצמה תהיה "במה מתחלפת" ובכל פעם תואר בתאורה שונה ובעיצוב אחר.