הדיג'ייז הישראלים בדרך לקואצ'לה: פסטיבלים רבים זכו לאורך השנים למעמד מיתולוגי: וודסטוק, גלסטונברי, טומורולנד - אבל שם אחד נמצא היום בפסגה, והפך לסמל מעמד ויעד נחשק יותר מכולם: פסטיבל קואצ'לה שמתקיים מדי שנה בקליפורניה, ארצות הברית. אתמול (שלישי) נחשף הליינאפ לפסטיבל, שיתקיים בשני סופי שבוע בחודש אפריל - והוא כולל שני דיג'ייז ישראלים: מיטה גאמי ואדם טן, שינגנו יחד.

אדם טן ומיטה גאמי הם כיום שניים מהדיג'ייז הישראלים המצליחים בעולם. הם מנגנים גם בנפרד, אך הסטים המשותפים שלהם הפכו לשם דבר בסצנה והם הספיקו לכבוש את המועדונים הגדולים בעולם, כולל באיביזה ובמיאמי וכן לנגן בברנינג מן. "‎זה לא סוד שהמוזיקה שמגיעה מהארץ מנוגנת היום באופן קבוע בכל הפסטיבלים והדיג'ייז המובילים בתעשייה", אמר אדם טן ל-mako בעקבות הבשורה המשמחת, "אנחנו ‎שמחים על ההזדמנות לנגן סט שקיעה בפסטיבל קואצ'לה, שיהיה מורכב כולו מקטעים שלנו ושל מפיקים ישראלים בלבד, ובטוחים שזאת רק ההתחלה בדרך לשנים טובות לנו ולעוד אומנים ישראלים שהדלת תיפתח בשבילם".

View this post on Instagram

A post shared by ADAM TEN (@adamten_)

בחודש מאי האחרון זכה אדם טן לתהילה לא צפויה כאשר טראק שלו בשם The Girl Next Door הפך ויראלי. הסיבה לויראליות? הקטע התנגן במועדון במקסיקו בשעה שהמיליארדר אילון מאסק נצפה רוקד שם, והתיעוד הקפיץ את הפופולריות של השיר. "ראיתי את זה מככב בעשרות עמודים ברשת, השעה הייתה שבע בבוקר ובדיוק סיימתי תקלוט בסאו פאולו בברזיל, חשבתי שזה קול ונחמד והלכתי לישון", סיפר ל-mako על ההצלחה מכיוון לא צפוי.

View this post on Instagram

A post shared by Coachella (@coachella)