קיילי וסיה: אחרי ההצלחה הגדולה של "פדאם פדאם", קיילי מינוג ממשיכה הלאה ומשתפת פעולה עם כוכבת שאחראית על כמה מהלהיטים הגדולים ביותר של השנים האחרונות: סיה. הזמרת והיוצרת סיה הכריזה על אלבום חדש בשם Reasonable Woman, אלבום הפופ הראשון שלה מאז 2017, שייצא בחודש מאי הקרוב. בינתיים, יצא שיתוף הפעולה של מינוג וסיה, שיר קצבי בשם Dance Alone.

"אני רק רוצה לרקוד לבד, אני רוצה לאבד את הטלפון", שרות השתיים בשיר שמכוון לרחבת הריקודים. "אני רואה אותך מתרחק ממני, זה בסדר. אני לא מפחדת, אני יודעת שאני אהיה בסדר". השיר לא מלווה בקליפ נכון לכתיבת שורות אלה. שתי הזמרות האוסטרליות כבר שיתפו בעבר פעולה באלבומה של קיילי Kiss Me Once, ב-2014.

זו תקופה נהדרת להיות בה קיילי מינוג: מעבר לשיתוף הפעולה עם סיה, זכתה מינוג השבוע בפרס הגראמי השני בחייה עבור "פאדאם פאדאם", עליו זכתה בפרס "הקלטת הדאנס פופ הטובה ביותר". הפעם האחרונה בה זכתה מינוג בגראמי הייתה לפני 20 שנה - עוד הוכחה לכוח של כוכבת הפופ האהובה לחזור לאור הזרקורים בגדול גם אחרי שני עשורים.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue)

האלבום החדש של סיה יכלול, מלבד את קיילי, שורה מרשימה של אורחים מוזיקליים ומפיקים: שאקה קאן, פריס הילטון, טיירה וואק, וגם בני בלנקו (המפיק ובן זוגה של סלינה גומז) והכוכבת הלטינית רוסליה.