לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן, הלך הערב לעולמו בגיל 55 הזמר נתנאל נגר כשהוא מוקף במשפחתו הקרובה. הוא השאיר אחריו אישה וארבעה ילדים - שני בנים ושתי בנות.

הגידול הסרטני התגלה בראשו של נתנאל לפני כשנה. הוא עבר ניתוח בהול, בו הוסר הגידול בהצלחה, ונתנאל חזר לשיר ולהופיע באירועים.

לפני מספר חודשים התגלה בבדיקה שהסרטן חזר לשני צידי הראש, והרופאים בישראל נאלצו להרים ידיים. נתנאל ורעייתו מירב לא ויתרו, הצליחו לגייס כ-200 אלף שקלים וטסו לארה"ב לטיפול ניסיוני, שלמרבה הצער לא הצליח.

נתנאל חזר לאחרונה לארץ, ועד לרגע האחרון האמין שינצח את המחלה. בשיחה שערך עם mako, סיפר נתנאל: "יש לי אשה אהובה בבית עם שני קטנטנים ושתי בנות מדהימות, שאני חייב לראות מהם נכדים. אני לא מתכוון לעזוב אותם, הסרטן יעבור לי, אתה תראה, בע"ה אני אנצח״.

נתנאל, אחד הזמרים האהובים והוותיקים בישראל, פרץ לחיים של כולנו עם הלהיט "ילדה של אב" שכתב לו דידי הררי ללחן של שמעון בוסקילה, ומאז שנכנס לכל בית בישראל, הוא לא הפסיק להופיע ושיגר אינספור להיטים לתחנות הרדיו, ביניהם "בלילות"; "אם תבואי"; "בכל אשר תלכי" ועוד להיטים רבים שהפכו לפס הקול של חיינו.