אורפנדלנד הופעה סולן 3 (צילום: עודד קרני)
ישירו זהר ארגוב. אורפנד לנד | צילום: עודד קרני

להקת המטאל הישראלית אורפנד לנד תשיק את הדי.וי.די החדש בהופעה חיה, במופע שתקיים ב-13 באוקטובר 2011 במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב.

במופע תארח תארח את הגיטריסט המיתולוגי יהודה קיסר, שגילה והקליט את זהר ארגוב ואחראי לצליל הגיטרה החשמלית של המוזיקה המזרחית. אורפנד לנד צפויים לבצע עם קיסר להיטים גדולים של ארגוב ז"ל.

האורחת השניה במופע תהיה להקת המטאל הערבית "חלאס", להקה מעכו, שחבריה הגדירו מחדש את המושג "רוק ערבי" - שילוב של גיטרות האבי מטאל עם מקצבים ערביים - והקליטו אלבום בהפקתו המוזיקלית של המאסטרו יוסי פיין. ביצוע שלהם ל"אינתי עומרי" של אום כולתום הופיע בסדרה "עספור" והם מחדשים שירים ערבים מוכרים בגרסאות רוק ומטאל.

די.וי.די חדש

ה-DVD החדש של אורפנד לנד בהופעה חיה נקרא "The Road To Or Shalem". זהו הד.וי.די הראשון שמוציאה הלהקה בתולדותיה. הוא מתעד את ההופעה החגיגית של "אורפנד לנד" במועדון הרידינג 3 בתל אביב בדצמבר 2010.

ההופעה, שציינה את חגיגת 20 שנות פעילות הלהקה, כללה הופעות אורח של יהודה פוליקר וסטיבן ווילסון, שגם מיקסס ואף ניגן בקלידים באלבום האחרון. ה- DVD ייצא למכירה בישראל במהדורה רגילה של פורמט כפול ובמהדורה מיוחדת של פורמט כפול בתוספת אלבום אודיו.

>> הצטרפו ל"מיליציית המטאל" בפייסבוק