המפיק הבכיר מרסל אברהם, שמביא לארץ בזמן הקרוב את ההופעות של מטאליקה, אלטון ג'ון ורוד סטיוארט (ובספטמבר שעבר הביא לכאן את לאונרד כהן), מעוניין לפצות את מאוכזבי הביטול של אלביס קוסטלו ומזמין אותם בהנחה להופעה של מטאליקה בשבת.

אברהם נחת היום בארץ ונדהם לשמוע על הביטול של אלביס קוסטלו ממניעים פוליטיים, אחרי שמרבית הכרטיסים לצמד הופעותיו בקיסריה כבר נמכרו. על מנת לפצות את מעריצי קוסטלו המאוכזבים מודיע היום אברהם כי מי שיגיע לקופות המופע של מטאליקה בשבת הקרובה באיצטדין רמת גן כשבידיו כרטיס להופעה של אלביס קוסטלו - יקבל הנחה על כרטיס למטאליקה.

מי שהפסיד את קוסטלו ירצה לראות את מטאליקה?

מטאליקה סולן (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
האטפילד במקום קוסטלו? נשמע מעניין | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

יש לציין בהקשר לזה כמה דברים. הראשון הוא שרוכשי הכרטיסים לקוסטלו יוכלו לממש את ההחזר על הכרטיס רק החל מ-1 ביוני, כך שהכרטיסים עדיין בידיהם. השני הוא שמבחינה מוזיקלית אין הרבה קשר בין אלביס קוסטלו למטאליקה, ומכאן שממש לא בטוח שמי שתכנן ללכת לקוסטלו ירצה לצפות גם במטאליקה.

עוד חשוב לציין כי אברהם אינו מתואם בהכרזתו עם חברת "Alive Productions", שהפיקה את המופעים של קוסטלו בארץ. מחברת "Alive Productions" מסרו בתגובה לפנייתנו: "אין תגובה". נראה כי אברהם ושותפו המפיק גדי אורון מעוניינים לנצל את הביטול של קוסטלו כדי "למלא את השורות" במופע של מטאליקה, שכזכור עבר לרוחב האיצטדיון כיוון שלא נמכרו כל 50 אלף הכרטיסים שהוצעו למכירה.

>> כועסים על אלביס קוסטלו? איפה הייתם כשפסלו את מארינה?