מטאליקה ג'יימס הטפילד 2 (צילום: Gettyimages IL, getty images)
ירדו ל-200 ש"ח. מטאליקה | צילום: Gettyimages IL, getty images

רק לפני יומיים הציעו מפיקי המופע של מטאליקה בישראל הנחה מיוחדת למאוכזבי אלביס קוסטלו, שביטל את הופעותיו בארץ, זאת אחרי שביטלו את היציע המזרחי והזמינו את קוני הכרטיסים להחליף אותם בכרטיסים אחרים.

ועתה, יום לפני המופע של מטאליקה באיצטדיון רמת-גן (מחר, שבת, 20:30, חימומים של "אורפנד לנד" ו-"High On Fire"), מורידים המפיקים את מחיר הכרטיס לצעירים. מארגני המופע החליטו לתת הנחה מיוחדת - כרטיס במחיר 200 ₪ בלבד - לצעירים עד גיל 21 - למקומות שנותרו ביציע המערבי באיצטדיון.

את כרטיסי ההנחה ניתן יהיה לרכוש אך ורק מחר, שבת, החל משעה 12:00 בצהריים בקופות האצטדיון בלבד. עוד נמסר מההפקה כי אזלו הכרטיסים לרחבת הדשא - ל"גולדן רינג" ול"סילבר רינג".

200 ש"ח במקום 450 ש"ח אחרי הנחת המחאה

כזכור, סאגת מחירי הכרטיסים למטאליקה החלה עם פרסום ההופעה והמחירים בתחילת חודש מרץ, כשמחאת גולשים באינטרנט גרמה למפיקים להתחשב במעריצים הצעירים ולהוריד את המחירים בשבועיים הראשונים למכירה.

גם אחרי ההנחה שילמו אז קוני הכרטיסים 300-450 ש"ח ליציע המזרחי, שבינתיים בוטל, ו-450 ש"ח ליציע המערבי, שעתה כאמור מציעים אותו למכירה ב-200 ש"ח לכרטיס. נדמה כי מי שכבר קנה כרטיס ולא חיכה לרגע האחרון עשוי להרגיש מאוכזב או אפילו פראייר.

>> Xiu Xiu הממו את המעריצים בלבונטין 7; The Beatnuts הרימו תחת בקומפורט; זכו בכרטיסים לפלסיבו, גורילאז סאונד סיסטם ועוד להקות