מטאליקה סולן (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
יופיע לרוחב. הטפילד | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

הופעתה של להקת מטאליקה באיצטדיון רמת גן, בשבת הקרובה ה-22 במאי, תתקיים לרוחב האיצטדיון מול היציע המערבי, ולא לאורכו, כך החליטו מארגני המופע בישראל ומנהלי הלהקה. הבמה עליה תופיע מטאליקה תמוקם בצידו המזרחי של האצטדיון, ולא בצידו הצפוני כפי שתוכנן בתחילה, וכפי שהתקיימו הופעות קודמות במקום, למשל אלו של לאונרד כהן ודפש מוד.

מהלך זה יקרב באופן משמעותי את קהל רוכשי הכרטיסים בדשא וביציע המערבי אל הבמה. לרוכשי הכרטיסים ליציע המזרחי הוכנו מבעוד מועד מקומות עמידה ו/או ישיבה חלופיים במקומות עדיפים ביציע המערבי ובדשא.

הסיבה לשינוי היא ככל הנראה מספר רוכשי הכרטיסים שאינו מגיע לאיזור ה-50 אלף כפי שצפו מראש, אלא למספר נמוך יותר. בכל מקרה מדוסר כאמור בשדרוג משמעותי עבור אלו שכן קנו כרטיסים ומעוניינים להינות מהמופע של מטאליקה בתנאי צפייה והאזנה טובים יותר.

החלפת הכרטיסים למטאליקה - איך זה קורה

מטאליקה לארס אולריך (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
הוא לא צריך להחליף כרטיס. לארס אולריך | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

כל מי שרכש כרטיסים ליציעים 9,10,11,12 יכול להחליף את הכרטיס שלו למיקומים הבאים: "טבעת הכסף" (סילבר רינג), או מקום ישיבה ביציעים המערביים על פי בחירתו. כל מי שרכש לשערים 13-18 - מקום הישיבה שלו יוחלף ליציעים המערביים מול הבמה.

להחלפת הכרטיסים: קופות איצטדיון רמת גן הצמודות לשער מס' 1 יפתחו מחר יום רביעי משעה 10.00 בבוקר עד שעה 22.00. גם ביום חמישי יפתחו הקופות באותן שעות. ביום שישי יפתחו הקופות משעה 09.00 עד 16.00, וביום שבת, יום המופע, משעה 12.00 בצהרים.

לא ניתן לבצע את ההחלפה בטלפון ולכן יש להגיע לקופות, בהן ניתן למסור את הכרטיסים שנרכשו ו/או להחליפם. טלפונים לברורים מיום חמישי בבוקר : "לאן כרטיסים " 03-5247373.

רשימת השירים של מטאליקה תיסגר חצי שעה לפני ההופעה

להקת מטאליקה תעלה לבמה במוצאי שבת בדיוק בשעה 20:30. יקדמו לה להקות החימום "High on fire", שתופיע ב-18:30 ו"אורפאנד לנד" שתעלה לבמה ב-19:15. דלתות האצטדיון יפתחו בשעה 17.30. מארגני המופע ממליצים לקהל רוכשי הכרטיסים להקדים בואם לאצטדיון - המופעים יחלו בדיוק בזמן.

מטוסי הציוד של מטאליקה יחלו לנחות בישראל לקראת סוף השבוע ואילו חברי הלהקה יגיעו בשני מטוסים פרטיים. סדר השירים של מטאליקה בהופעה עדיין לא נקבע והוא יקבע על ידי חברי הלהקה כשלושים דקות לפני עלייתם לבמה.

חברי מטאליקה יקיימו מפגש מעריצים לחברי מועדון המעריצים הבינלאומי שלה כשעתיים לפני תחילת המופע. מיד עם תום המופע יעזבו חברי מטאליקה את ישראל בדרכם ליעד ההופעות הבא.

>> לארס אולריך מתופף מטאליקה במכתב פרידה מרגש מרוני ג'יימס דיו שהלך לעולמו