בימים שבהם מרבית ההופעות מחו"ל בישראל מתבטלות בזו אחר זו, ושוק ההופעות המקומי נמצא במשבר עמוק, דווקא מתחום המטאל שוב מגיעים היוצאים מהכלל, למרות הביטול של מגהדת' ברגע האחרון.

זמר ההארד-רוק והמטאל הנורווגי יורן לנד (Jorn Lande) סגר על הופעה אחת בישראל, שתתקיים במועדון הבארבי בתל אביב ב-25 באוקטובר, בהפקת חברת "פרוגסטייג'". נכון שמדובר על חודש אוקטובר, אבל ההופעה הזו נסגרת כעת, בשעה שאמנים אחרים מחו"ל מתרחקים מישראל כמו ג'יימס הטפילד מדייב מאסטיין.

יורד לנד בן ה-46 נחשב לאחד מהסולנים הטובים בז'אנר המטאל הסקנדינבי. קולו ידוע בדמיון לזה של דיוויד קוברדייל, סולן להקת "Whitesnake" המיתולוגית. ב-1994 אף הפך לנד לסולן להקת "The Snakes", הרכב שהקימו שני הגיטריסטים המקוריים של "Whitesnake" וניגן חומר מקורי וקאברים של השירים המוקדמים של הלהקה.

עוד ברזומה של לנד שנים-עשר אלבומי אולפן, שנעים מוזיקלית בין הארד רוק להבי מטאל, האחרון בהם "Traveler", יצא בשנה שעברה וזכה לביקורות נלהבות.

מחיר כרטיס להופעה במוקדמות עומד על 189 ש"ח בלבד, וניתן לרכוש אותו באתר הרשמי של פרוגסטייג', לאחר שיאזלו הכרטיסים המוקדמים, יעלה המחיר ל-219 ש"ח לכרטיס.