להקת מגהדת' (MEGADETH) חוזרת לישראל. שלוש שנים אחרי הופעתה בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב, תחזור מפלצת המטאל האמריקנית לאותו הביתן ב-6 באוגוסט.

תהיה זו ההופעה החמישית של מגהדת' בארץ, והקהל הישראלי יכול להיות מרוצה מכך שדייב מאסטיין וחבריו מסמנים את תל אביב כנקודה במפה אליה הם חוזרים שוב ושוב. הפעם זה יקרה עם האלבום החדש (יחסית), שיצא בשנה "Super Collider", ומיטב שירי הלהקה מכל התקופות.

האזינו לאלבום:


"מגהדת'" הוקמה בראשית שנות השמונים על ידי הזמר והגיטריסט הג'ינג'י הכריזמטי דייב מאסטיין, לאחר שהיה חבר בלהקת "מטאליקה", כתב לה כמה מלהיטי אלבום הבכורה, והועף ממנה על ידי הסולן ג'יימס הטפילד. אבל מאסטיין לא נכנע, והקים להקה משלו שהפכה לסיפור הצלחה. "מגהדת'" יצרה לעצמה בעשורים שעברו שם גדול בעולם הרוק עם מכירות של יותר מ-50 מיליון אלבומים ב-30 שנה וסיבובי הופעות חובקי עולם.

אלבומיהם הגדולים "Rust In Peace" מ-1990 ו-"Countdown To Extension" מ-1992, העלו את הלהקה לדרגת הצלחת ענק בשנים שבהן גם מטאליקה וגאנז נ' רוזס התפוצצו ברחבי הגלובוס. העניין סביב "מגהדת'" התגבר בזכות אישיותו הכריזמטית של מאסטיין וכשרונו המוזיקלי, לצד יצר הרס עצמי מפותח ומתמשך שכלל התמכרויות לסמים, שהובילו את מאסטיין לחיק הנצרות והכו אותו למאמין.

בין להיטיהם הגדולים נמצאים  ""Hangar 18", "Tornado Of Souls", "Symphony Of Destruction ו-"Holy Wars", הכולל התייחסות מפורשת לישראל. מאסטיין הוא פרו-ישראלי מובהק. באלבומו "United Abomination" מ-2007 יצא כנגד הטרור האיסלאמי, צידד ותמך במוסד ובשרותי המודיעין של ישראל וקרא תיגר אומנותי על הג'יהאד האיסלאמי.

לכרטיסים