אוזי אוסבורן הופעה (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
מפחד בחושך? אוזי אוסבורן | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

כשבוע לפני פתיחת פסטיבל הרוק "אוזפסט", ב 28 בספטמבר בגני יהושע, מגיעים פרטים נוספים לגבי המופע הצפוי וההפקה. בימים האחרונים הודיע הכוכב הגדול של הערב אגדת המטאל אוזי אוסבורן להפקה כי הוא מתכוון להופיע במשך שעתיים על הבמה, כשרשימת השירים שעתידה להיכלל במופע של כוללת להיטי ענק של בלאק סאבאת'- בעיקר מאלבומה השני והמצליח ביותר "פרנואיד", שיצא בדיוק לפני 40 שנה: , War pigs, Iron man ועוד.

הרשימה המלאה כוללת את השיא:

Bark at the Moon , Let Me Hear You Scream  , Mr. Crowley , I Don't Know  , Fairies Wear Boots (black Sabbath)  , Suicide Solution  , Road to Nowhere  , Shot in the Dark  , Rat Salad (black Sabbath)  ,Iron Man (black Sabbath) , I Don't Want to Change the World  , War Pigs (black Sabbath) , Killer of Giants  , Crazy Train

וההדרנים: Mama, I'm Coming Home , Paranoid (black Sabbath

שבע להקות

הליין אפ הסופי של הפסטיבל פורסם אף הוא באופן רשמי, על שבע להקותיו וצמד במותיו.

על הבמה המרכזית יופיעו: 17:20 בצפר, 18:05 סולפליי, 19:15 קורן, 20:55 אוזי אוסבורן

ואילו על במת 88FM יופיעו: 17:00 Behind the sun אחריהם ב-17:50 טל פרידמן והקריות, וב- 18:50 אלמנה שחורה

דברי במספרים, גברת

כמו כן, נמסרו המספרים הטכניים של הפקת הפסטיבל, הערוך לקליטת 14,000 צופים. אוזי ומשפחתו יגיעו  במטוס פרטי יחד עם פמליה של 38 איש, כשבמטוס נפרד יגיע ציוד במשקל 16 טון למופע של אוזי ועוד 2 טון עבור להקת "קורן". מדובר בעיקר ביחידות לבמה, מגברים וגיטרות, מיקסרים, מוניטורים, כלי נגינה, תאורה מיוחדת, תותח קצף ועוד. כ- 150 אנשי צוות מכל העולם יטפלו בשטח בלהקות המשתתפות בפסטיבל.

22 קילו קרח ו-100 מגבות

אבל כל זה, כמובן, כאין וכאפס לעומת רשימת הבקשות הארוכה והמפורטת של אדון האופל, אשר ההפקה שמחה לחלוק אתכם. זה הולך ככה: כשעתיים לפני תחילת המופע, הוא מבקש פחים ממתכת ובהם 22 ק"ג של קרח ו95 ליטר מים (וזה הולך להיות על הראש של הקהל בשלב מסוים). בבק סטייג' יוקם חדר כושר עם ציוד כושר אשר מגיע יומיים קודם עם הציוד הטכני של המופע- שכן אוזי לא זז בלי אופני הכושר הנייחים שלו.

משפחה ללא הפסקה

כידוע , כל משפחת משפחת אוסבורן עתידה להגיע לביקור המתוקשר; לבקשתם, יוצמד להם 'טור מנג'ר' "בקיא, אינטליגנט, עם סבלנות" שיהיה זמין להם 24 שעות למקרה שירצו לסייר גם באמצע הלילה בת"א. כמו כן נתבקשה ההפקה לספק 100 מגבות שחייבות להגיע יחד עם אוזי בוואן הסעה. עוד בבק סטייג', הוא מבקש שתהיה תאורת יום מלאה, גם בשעות הערב. השטח מצווה להיות סטרילי מ"קישוטים ודברים מצועצעים".

לחם ושעשועים

גולת הכותרת של רשימת הדרישות היא מערכת הקולנוע הביתי שאוזי דורש בחדרו. הישיש המגמגם בהחלט יודע איך הוא אוהב לצפות בסרטים: מדובר בחדר עם מערכת בידור 220/240 V, פלזמה 42'', פירוט מגברים ורמקולים עד רמת האלמנטים בתוך כל אחד, ורשימת רהיטים מדוקדקת - כולל "מנורות כריסטמס" ו-2 עציצים חיים תלויים מהתקרה.

בתחום ההסעדה הדרישות קפדניות לא פחות, עם הוראות כגון "2 עגבניות חתוכות לפרוסות", "4 בייגלים טריים בסגנון יורקי", "מיכל של אבקת Gatorade לימון- ליים" ו"250 מ"ל שקדים אורגניים לא קלויים".

>> שלומי ברכה בטור אישי מיוחד על אוזי; זכו בכרטיסים לאוזפסט