התאוששתם מהבשורה על הגעתו של ניקי ג'אם? עדיין מתרגלים לרעיון שג'יי באלווין בדרך ישראל? ובכן, כדאי שתנשמו עמוק כי בקיץ הקרוב יגיע להופעה שנייה בישראל הסופרסטאר הפורטוריקני דדי יאנקי, אחד מאבות הז'אנר, ומי שמוגדר על ידי רבים כמאסטר הרגאטון. 

הגעתו של יאנקי לישראל תתרחש במסגרת פסטיבל הרגאטון לייב שיתקיים ביום חמישי ה-29.6 בלייב פארק ראשון לציון. יחד עם יאנקי יגיעו לפסטיבל גם אמן הרגאטון הקובני אוסמני גארסיה, לני טאברז הפורטוריקני והזמרת הקובנית דאיימי לה מוסה, אשר יעלו לחמם את האווירה לפני עלייתו לבמה של יאנקי. הפקת המופע מבטיחה עוד הפתעות בהמשך ונראה ששרשרת האמנים שתופיע באותו ערב מרגש עשויה לגדול בהמשך. כמו כן, רגע לפני תחילת המופעים יעלו לסטים מלאים שמחה ואווירה הדיג'יאים הלטינים המובילים בישראל: קיקה סמואל, מתיאס אלרקון ובני "אל מאסטרו".

את יאנקי כנראה שאין באמת צורך להציג, ויחד עם הלהיט הבלתי נגמר שלו Gasolina כבש דדי מצעדים בכל רחבי העולם. חוץ מאותו להיט מטורף חתום יאנקי על עוד להיטים רבים כמו: Rompe, Limbo, Impacto, Sigueme y the Sigo, וכמובן על הדואט הנהדר עם לואיס פונסי, Despacito, שיצא לפני כחודשיים וכבר צבר כמעט חצי מיליארד צפיות ביוטיוב.

כעת, לאחר מכירות של למעלה מ-12 מיליון עותקים, עשרות שנים בתעשייה וסיבוב הופעות מוצלח ברחבי אירופה, יאנקי מגיע להופעה אחת מיוחדת וחד פעמית במסגרתה יבצע את כל להיטיו הגדולים. מחירי הכרטיסים ינועו בין 219 ל-600 שקלים לכרטיס אותו ניתן יהיה לרכוש כבר היום בטלפון 9080* או ממש כאן.

 

 >> לכל הטורים הקודמים של ויוה לה וידה